'Geldiği zaman icabına bakarız'

'Geldiği zaman icabına bakarız'
'Geldiği zaman icabına bakarız'
Galatasaray Başkanı Duygun Yarsuvat, Galatasaray Liv Hospital oyuncularının idmana çıkmaması ile ilgili, "Bana gelmedi. Geldiği zaman icabına bakarız" dedi.

RADİKAL - Galatasaray Başkanı Yarsuvat "Transferi yetkililere sormak lazım. Ben başkanım, transfer yapmıyorum"  Yarsuvat, Galatasaray Liv Hospital oyuncularının idmana çıkmaması ile ilgili de "Bana gelmedi. Geldiği zaman icabına bakarız" dedi

Galatasaray Kulübü Başkanı Duygun Yarsuvat, Swiss Otel'de düzenlenen "61. Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri" töreni öncesi basın mensuplarına konuştu. 

Yarsuvat, futbol takımında arka arkaya yaşanan sakatlıkların hatırlatılması üzerine, "Sakatlıklar olduğu zaman orada değildim. Ancak futbol maçında sakatlık olur, iyileşirler. Ne yapalım, önümüzde daha vakit var" dedi. 

Yaşanan sakatlıkların transfer politikalarını etkileyip etkilemeyeceği konusunda ise Duygun Yarsuvat, "O konuda yetkililere sormak lazım. Ben başkanım, transfer yapmıyorum" ifadelerini kullandı. 

Bu arada Galatasaray Liv Hospital Erkek Basketbol Takımı'nın paralarını alamadığı gerekçesiyle antrenmana çıkmadığı yönündeki haberlerle ilgili olarak da Başkan , "Bana gelmedi. Geldiği zaman icabına bakarız. Çok güzel bir basketbol maçı oynadık. Orada olmanızı isterdik. 25 bin kişilik bir salonda, 3 bin 500  polisin eşliğinde, bir maç oynandı. Atmosfer bizim için korkunçtu, onlar için muazzamdı ve buradan galip çıktık. Çocukları tebrik etmek lazım. Onun için bu konular önemli değil, biz hallederiz" diye konuştu. 

Öte yandan ödül törenine katılan eski Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Şen, basın mensuplarına açıklama yaptığı sırada Yarsuvat'ın yanına gelerek iyi dileklerde bulundu. (DHA)