'Genç'in Terim'e soramadığı soru ortaya çıktı

'Genç'in Terim'e soramadığı soru ortaya çıktı
'Genç'in Terim'e soramadığı soru ortaya çıktı
Mersin İdmanyurdu-Galatasaray basın toplantısında soru sormak istediği Fatih Terim'in tepkisi üzerine kaçan genç 'sorusu'nu amatör bir kameramana sormuş.

MERSİN – Berabere biten Mersin İdmanyurdu- Galatasaray maçının değerlendirildiği basın toplantısında soru sormak istediği Fatih Terim’in tepkisi üzerine kaçan gencin ‘sorusu’nu stattan uzaklaşırken amatör bir kameramana sorduğu ortaya çıktı.
Açıklama yapan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in tepkisi üzerine basın toplantısının yapıldığı salonu terk ederek stat dışına çıkan uzun saçlı, şık giyimli genç , kısa süre sonra amatör bir kameramana konuşmuş. Adını vermeyen genç, kameraya şu sözleri söyledikten sonra stadyum önünden uzaklaşıyor: “İleride gazeteci olmak istiyordum. Bu nedenle heyecanımı yenmek için bir soru sormak istiyordum. Engin Baytar’ın cezasının bitmesi, Yekta’nın yükselen form grafiği, Melo’nun sakatlıktan çıkmasıyla ileride kadro şekillenmesi nasıl olacak, diye soru soracaktım. Kesinlikle kötü bir niyetim yoktu. Geçen sezon da yine Mersin’de Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman’a da soru sormuştum."


TERİM KIZMIŞTI


Pazar günkü toplantıda gazeteciler arasına karışan bir kişi, Fatih Terim’e, soru sormak istemişti. Terim ise gence, “Hangi gazetedensiniz?” sorusunu yöneltmişti. Adı öğrenilemeyen kişinin, herhangi bir gazeteden olmadığını söylemesi üzerine Fatih Terim, basın mensuplarına, "Biz size kendimizi teslim ediyoruz. Basın olmayan kişiye bana soru sordurtuyorsunuz. Böyle bir şey nasıl olabilir. Yoldan geçen biri gelip burada bana soru mu soruyor. Eğer böyle olursa bir daha basın toplantısına da gelmem. Böyle bir şey var mı?" diye tepki gösterip salonu terk etmişti. (Ali Ekber ŞEN/DHA)