GFB'ye bir darbe daha!

GFB'ye bir darbe daha!
GFB'ye bir darbe daha!
Sarı-lacivertli kulüp, kombinelerini iptal edeceğini açıkladığı Genç Fenerbahçeliler taraftar grubunun kullandığı logoların da kulübe ait olduğunu belirterek, tescilli marka ve logoları kullananlar hakkında yasal yollara başvurulacağını duyurdu.

Fenerbahçe Spor Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. imzasıyla yayımlanan açıklama şöyle:
Kulübümüz adına tescil edilmiş markalara dair açıklamamızdır:

Genç FB 17.04.2013; GFB 11.12.2006; Gfb 17.04.2013; GENÇ FENERBAHÇELİLER 11.12.2006; Genç Fenerbahçeliler 18.04.2013 tarihleri itibariyle, GENÇ FB logosu ise 12.01.2007 tarihinde, Fenerbahçe Spor Ürünleri San. ve Tic. AŞ'ye tescil ettirilmiştir.

F.Bahçe'nin GFB kararı: Kombineler iptal edilecek


Bu tescil ile anılan isim ve logoların, her tür kullanım hakkı, tamamen Kulübümüze ve Fenerbahçe Spor Ürünleri San. ve Tic. AŞ'ye ait olup; bu markalara dair her platformdaki kullanım, Kulübümüzün iznine tabidir.

Marka tescil ve patent hakları gereği; Kulübümüzün izni olmadan, bu markalar kullanılamaz ve bu markalar kullanılarak hiçbir faaliyette bulunulamaz.

Kulübümüz tarafından önümüzdeki günlerde yapılacak başvurular ile bu markaları hukuka aykırı olarak kullanan tüm sorumlular hakkında yasal yollara başvurulacaktır.

Kamuoyunun bilgisine sunarız."

Alex'ten Aziz Yıldırım'a cevap

TFF binasına Fenerbahçe bayrağı