Gignac transferinde flaş gelişme

Gignac transferinde flaş gelişme
Gignac transferinde flaş gelişme
Galatasaray'ın transfer listesinde yer alan Andre Pierre Gignac'ın, Meksika kulübü Tigres ile anlaştığı öne sürülmüştü. Başkan Alejandro Rodriguez, henüz anlaşma olmadığını belirtince, sarı-kırmızılılar tekrar harekete geçti.

Sarı-kırmızılılar, Fransa ’da menajeriyle görüştükleri Andre Pierre Gignac'ın yüksek maliyeti nedeniyle geri adım atmıştı. Daha sonra tecrübeli futbolcunun Meksika kulübü Tigres’le anlaştığı öne sürüldü. Ancak kulüp başkanı Alejandro Rodriguez, bu iddiayı yalanladı. Gignac’la transfer görüşmelerinin kesintisiz sürdüğünü belirten Rodriguez, “Haberlerde çıkanın aksine henüz bir anlaşma olmadı. Biz kulüp olarak Gignac’ın faydalı olacağına inandık. Gignac’ın da Tigres’te forma giymeye ikna olması gerekiyor” ifadelerini kullandı.

Başkan daha sonra, tecrübeli futbolcunun başka kulüplerle de görüştüğünü, bu nedenle transferin oldukça zorlu olduğunu dile getirdi.

İŞTE O KULÜPLER

Fransız medyasına göre, Gignac’la görüşen diğer kulüpler; Galatasaray , Liverpool ve Newcastle United.

Gignac daha önce de Rus kulübü Dinamo Moskova ile masaya oturmuş, ancak senelik 2.5 milyon Euro ’yu beğenmediği için görüşmeleri sonlandırmıştı. Şu anda New York’ta tatil yapan tecrübeli forvet, temasları menajeri vasıtasıyla sürdürüyor. (Fanatik)