'Gizli maç' Kartal'ın

Beşiktaş Teknik Direktörü Mircea Lucescu futbolcuları ile yaptığı toplantıda, milli maç nedeniyle lige verilen aranın kendileri için çok önemli olduğunu tekrarlayarak, "Bundan sonraki maçlara göre, kadro ve taktik değişiklikler olacak.

İSTANBUL - Beşiktaş Teknik Direktörü Mircea Lucescu futbolcuları ile yaptığı toplantıda, milli maç nedeniyle lige verilen aranın kendileri için çok önemli olduğunu tekrarlayarak, "Bundan sonraki maçlara göre, kadro ve taktik değişiklikler olacak. Herkesin görev yapmaya hazır olmasını istiyorum. Ayrıca, kalan 10 maçtaki performansımız gelecek sezon için de referans olacak" dedi. Öte yandan Beşiktaşlı yöneticiler, Oscar Cordoba'nın gelecek sezon da takımda kalması için harekete geçti. Kolombiyalı kalecinin kulübü Boca Juniors'a bonservis bedeli vermeden takıma kazandırmanın yollarını arayan yöneticiler, hukukçularla görüşerek bu konuyu araştırmalarını istedi.
Bu arada Beşiktaş, Kocaelispor ile yaptığı hazırlık maçını 3-1 kazandı. Milli maç için lige verilen ara nedeniyle organize edilen ve Nevzat Demir Tesisleri'nde basına kapalı gerçekleştirilen hazırlık maçında, Siyah-Beyazlılar'ın gollerini Yasin Sülün (2) ve Ali Cansun atarken, konuk ekibin tek golü Lazarov'dan geldi. (Spor Servisi)