Gökdeniz Karadeniz'den olay paylaşımlar

Gökdeniz Karadeniz'den olay paylaşımlar
Gökdeniz Karadeniz'den olay paylaşımlar
1997-2008 yılları arasında TRabzonspor forması giydikten sonra Rus ekibi Rubin Kazan'a transfer olan Gökdeniz Karadeniz, Türkiye Futbol Federasyonu'na (TFF) tepki gösterdi: Bu formanın gücü karşısında duramazlar...

RADİKAL - Şükrü Saracoğlu Stadı'nda 0-0 sonuçlanan Fenerbahçe -Trabzonspor maçı sonrası bordo-mavili kulüp ile TFF arasındaki ipler kopma noktasına geldi. Hakem Bülent Yıldırım'ı arayan bordo-mavili kulübün 1 numarası İbrahim Hacıosmanoğlu, PFDK'dan ceza aldı. TFF Başkanı Yıldırım Demirören de Hacıosmanoğlu'nu eleştirdi. Uzun yıllar Trabzonspor'da top koşturan Gökdeniz Karadeniz ise twitter hesabından, yaşanan bu çekişmeyle ilgili ilginç mesajlar paylaştı.

Trabzonspor taraftarının ceza isyanı

"TRABZONSPORUMUZ BAŞKALDIRIYOR"

Eski milli futbolcu, sosyal medya üzerinden, "Trabzonsporumuz düzene başkaldırdı! İlk kez şampiyonluğu İstanbul dışına taşıdı, 7 kez bu düzeni bozdu. Sayısız kupa ile taçlandırdı. Şimdi de başkaldırıyor. TFF'nin adaletsizliğine, çifte standardına, aymazlığına karşı savaşıyor. Kimse unutmasın ki biz gücüz, biz Trabzonuz" ifadelerini kullandı.

35 yaşındaki orta saha, Trabzonspor formasıyla yaşadığı gol sevinci fotoğrafının altına ise "Bu formanın ve renklerin gücü karşısında değil TFF, kralı gelse duramaz" yazdı.

Trabzonspor'a Cardozo şoku!