Gökhan Gönül: 'Bugün buradayım yarın...'

Gökhan Gönül: 'Bugün buradayım yarın...'
Gökhan Gönül: 'Bugün buradayım yarın...'
UEFA Avrupa Ligi'nde sahasında Ajax'ı 1-0 mağlup eden Fenerbahçe'de maç sonu uzun süre sonra sahalara geri dönen Gökhan Gönül maçı ve kendi performansını değerlendirdi. Gönül ayrıca 'Bugün buradayım yarın belki başka bir yerde olabilirim' diyerek kafalarda soru işareti bıraktı.

RADİKAL- UEFA Avrupa Ligi'nde sahasında Ajax'ı 1-0 mağlup eden Fenerbahçe 'de maç sonu uzun süre sonra sahalara geri dönen Gökhan Gönül maçı ve kendi performansını değerlendirdi. Gönül ayrıca ' Bugün buradayım yarın belki başka bir yerde olabilirim' diyerek kafalarda soru işareti bıraktı.

İşte Gökhan Gönül'ün açıklamaları;

3 puan için çıktığınız maçlarda bazen istediğniz oyunu sahaya yansımıyor. Çok iyi futbol oynıyamıyorduk ama bugün ikinci yarı iyi oyun oynadığımızı düşünüyorum. Bu eszon hiç resmi maçta oynayamadım. Shakhtar maçı öncesi sakatlanmıştım ondan beri böyle... Maç eksikliği çok farklı bir şey zor oldu benim için de... Zamanla kendimi bulacağıma inanıyorum ama maç eksikliği zor bir şey. Takımımı son dakikada gelen golle galip ayrılmak uzun bir süredir galip gelemeyen bir  Galatasaray 'ı konuk edeceğiz ve umarım yine galip olarak ayrılacağız. Bir teşekkür de taraftarımıza etmek istiyorum. 2-3 aydır top oynamıyorumdur beni çok iyi karşıladılar. Bugün buradayım yarın belki başka bir yerde olabilirim ama onları unutmayacağım. (Kaynak: Hürriyet Spor)