Gökhan Gönül 'Finali hedefliyoruz'

Gökhan Gönül 'Finali hedefliyoruz'
Gökhan Gönül 'Finali hedefliyoruz'
Fenerbahçe'nin başarılı sağ beki, aynı zamanda kaptanı olan Gökhan Gönül, Avrupa Ligi'nde finali hedeflediklerini söyledi.

Fenerbahçe’nin UEFA Avrupa Ligi A Grubu’nda Molde’yi deplasmanda 2-0 mağlup ettiği karşılaşmanın ardından konuşan Gökhan Gönül, zorlu bir ortamda oynadıklarını "Rakibimiz bu hava şartlarında, bu zeminde yıllardır oynuyor. Biz ise bu zemine alışık değiliz. İlginç bir hava var, rüzgar, sahada biriken su... İhtiyacımız olan puan veya puanlardı. İhtiyacımız olanı aldık. Tüm takım arkadaşlarımı verdikleri mücadeleden dolayı tebrik ediyorum" sözleriyle ifade etti.

‘DAHA FAZLA MÜCADELE…’

UEFA Avrupa Ligi'nde şampiyonluk hedeflediklerini kaydeden kaptan, "Aslında takımımız Şampiyonlar Ligi için kurulmuş bir kadroydu. Yeni hoca, oyuncular, alışma süreci... Sezon başında eleme maçına çıktık ve elendik. Finali hedefliyoruz. Alışma sürecini atlattık. Bundan sonra daha takım olarak mücadele edeceğiz. Daha fazla mücadele, daha fazla pozisyon bulmaya başladık. İnşallah devamı gelir" ifadelerini kullandı.