Gökhan Gönül kapıları tekmeledi!

Gökhan Gönül kapıları tekmeledi!
Gökhan Gönül kapıları tekmeledi!
Fenerbahçe, deplasmanda Gençlerbirliği'ne 2-1 mağlup olarak şampiyonluk yarışında ağır darbe aldı. Sarı-lacivertli takımın başarılı oyuncusu Gökhan Gönül, karşılaşma sonrası soyunma odasında isyan etti.

Sarı-lacivertli takım, Ankara deplasmanında sergilediği kötü futbol nedeniyle tepki çekerken, özellikle 1-1’den sonra önemli fırsatları değerlendiremeyerek şaşkınlık yarattı. Bu durum, Gökhan Gönül’ü isyan ettirdi.

Fenerbahçe'yi Trabzonspor şampiyon yapacak!

"BIKTIM ARTIK"

Karşılaşma sonunda kapıları tekmeleyerek soyunma odasına giren milli futbolcu, "Bu kadar gol kaçırmamızın bir izahı olamaz. Bu takımdaki herkes milli takımının yıldızı. Bu kadar gol kaçırılmaz" ifadelerini kullandı.

Takım arkadaşlarının sakinleştirmeye çalıştığı Gökhan Gönül, soyunma odasında bağırmaya devam etti. Rakiplerin bulduğu gollere isyan eden tecrübeli futbolcu, "Topa inanarak, güvenerek vuruyorum yine de 3 direğin arasına girmiyor. Millet topa topa vuruyor, defans oyuncusuna çarpıp gol oluyor. Dünyaları kaçırıyoruz, bu işte bir garplik var. Yeter bıktım artık. Ne yapıp ne edip bu durumu aşalım, yoksa çıldıracağım” sözleriyle adeta öfke boşalması yaşadı.

Aziz Yıldırım: Bu futbol yakışmadı