Gökhan Gönül'den penaltı açıklaması

Gökhan Gönül'den penaltı açıklaması
Gökhan Gönül'den penaltı açıklaması
Sarı-lacivertli takıma 3 puan kazandıran penaltı pozisyonunda yer alan Gökhan Gönül, "kendisini yere bıraktığı" yönündeki eleştirilere yanıt verdi.

RADİKAL - Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda oynanan karşılaşmanın 80. dakikasında rakip ceza alanı içinde yerde kalan Gökhan Gönül, twitter hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu.

Milli futbolcu, "Orta sahada bile rakibini çeken bir oyuncu sarı kartla cezalandırılırken, ceza sahası içinde rakibini çekmenin azını çoğunu tartışmak komik" dedi.

Sosyal medyadan kendisine yönelik küfürlü mesajlara tepki gösteren sarı-lacivertli oyuncu, "Bana küfredenler önce kendi karakterinize bakın, sonra beni eleştirirsiniz" ifadelerini kullandı.

İsmail Kartal'dan penaltı yorumu

"KENDİMİ YERE ATMIŞ GİBİ GÖRÜNDÜĞÜM İÇİN UTANIYORUM" DEMİŞTİ

Fenerbahçe'nin başarılı futbolcusu, geçtiğimiz sezon Galatasaray ile oynanan maçta Dany Nounkeu ile yaşadığı pozisyon hakkında, "İlk yarıda penaltı itirazı yaptığım bir pozisyon vardı. Kesinlikle penaltı değil. Pozisyonun üzerinde konuşmaya bile gerek yok. Kendimi yere atmış gibi göründüğüm için utanıyorum. Aynı olay bir daha gerçekleşmeyecektir diye düşünüyorum" şeklinde konuşmuştu.

'Penaltı olduğuna inanmıyorum'