Gökhan Gönül'ü işi çok zor!

Gökhan Gönül'ü işi çok zor!
Gökhan Gönül'ü işi çok zor!
Fenerbahçe'de Gökhan Gönül'ün sezon başında geçirdiği sakatlık sonrası formayı sırtına geçiren yeni transferlerden Şener Özbayraklı'ya, teknik direktör Vitor Pereira'dan hem övgü hem de güvence geldi.

A Milli Takım kampı öncesi Şener Özbayraklı ile görüşme yapan Vitor Pereira, “Böyle istekli çalışıp, oynamaya devam edersen bu forma sende kalacak” dedi. Böylece “Gökhan Gönül sakatlıktan döndüğünde ne olacak?” sorusu da cevabını bulmuş oldu.

'Caner Erkin beni hasta etti'

Milliyet Gazetesi'nin haberine göre; genel görüş, Gökhan’ın sakatlığı geçtikten sonra formayı Şener’den alacağı yönündeydi. Ancak Portekizli hoca, performansından memnun olduğu Şener ile devam etme kararı aldı. Takımın vazgeçilmezlerinden olan Gökhan bir süre yedek kulübesinde bekleyecek, Şener’in performansında bir düşüş olursa şans bulabilecek.

6 MAÇTA OYNADI

Şener Özbayrak, bu sezon 6 resmi maçta oynadı. Deplasmandaki Shakhtar Donetsk maçında 88’de oyundan çıkan başarılı sağ bek, diğer maçların tamamında 90 dakika sahada kalarak kısa sürede takımın yeni gözdesi oldu. Milli futbolcu, cezalı olduğu için Shakhtar ile İstanbul ’da oynanan müsabakada forma giyememişti. Şener, Hollanda karşısında da dün akşam görevini başarıyla yerine getirdi.

Fenerbahçe'nin Gabigol teklifi