Gökhan Gönül'ün rüyası devam ediyor

Gökhan Gönül bundan bir sene önce 2. Lig'in Nuhnebi'den kalma sahalarında top koşturuyordu. 4 Ocak 1985 Bafra doğumlu futbolcu önceki akşam ise Philips Stadı'nda...

ANKARA - Gökhan Gönül bundan bir sene önce 2. Lig'in Nuhnebi'den kalma sahalarında top koşturuyordu. 4 Ocak 1985 Bafra doğumlu futbolcu önceki akşam ise Philips Stadı'nda PSV'nin milyon dolarlık kramponlarına karşı mücadele etti. Gökhan Gönül'ün Konyaspor maçında başlayan çıkışı Eindhoven'da de sürerken genç oyuncu başarılı performansıyla taraflı tarafsız herkesin takdirini kazandı.
Gökhan Gönül'e eski hocasından da övgü geldi. Gençlerbirliği Oftaş Teknik Direktörü Osman Özdemir, "Gökhan'ın bizim takımda oynarken gösterdiği performans ortadaydı. Zaten bu başarısının karşılığını Fenerbahçe gibi büyük bir takıma transfer olarak aldı. Gökhan'ın Fenerbahçe kadrosuna katılması tamamen yönetimimizin kararıyla gerçekleşmiştir.
Her antrenör gibi Gökhan'ın takımımda yer almasını ben de isterdim" ifadelerini kullandı.
Özdemir "Bizde daha çok Gökhan var. Bu gençler Türk futbolunun geleceği. Yeter ki şans verilsin" diyerek sözlerini tamamladı. (Spor Servisi)