Gökhan İnler'den G.Saray açıklaması

Gökhan İnler'den G.Saray açıklaması
Gökhan İnler'den G.Saray açıklaması
Napoli forması giyen Gökhan İnler, "Galatasaray'a transfer olur musun?" sorusuna yanıt verdi.

Sezon sonu transfer döneminde Galatasaray 'ın gündeminde yer alan Gökhan İnler, sarı-kırmızılı takıma olası transferi hakkında açıklama yaptı.

Galatasaray taraftarına büyük onur


Sporx.com'un haberine göre; Galatasaray'ın uzun bir süre ilgilendiği ancak Napoli'nin talep ettiği bonservis bedelinden dolayı sarı-kırmızılı yönetim tarafından transferi askıya alınan Gökhan İnler, "Galatasaray hakkında ben de bazı şeyler duydum, ancak bana ulaşan direkt bir transfer teklifi olmadı. Bu konular ile menajerim ilgileniyor. Bana gelen bir teklif yok" dedi.

"Galatasaray'dan teklif alırsan gider misin?" şeklindeki soruyu cevapsız bırakan başarılı oyuncu, transfer topunu menajeri Dino Lamberti'ye attı.

Lamberti ise kısa bir süre önce yaptığı açıklamada Gökhan İnler'in ara transfer döneminde Galatasaray'a transfer olacağı yönündeki haberler hakkında, "Bu kesinlikle olmayacak. Herhangi bir Türk kulübüyle görüşmedim. Gökhan Napoli'nin önemli parçalarından biri. Şehri seviyor ve şu an gerçekten iyi oynuyor. Gökhan, harika bir takım oluşturan Napoli'nin parçası olmaktan mutluluk duyuyor" ifadelerini kullanmıştı.

Melo'dan 'Bidon' cevabı!