Gökhan Töre, Almanya'ya gidiyor!

Gökhan Töre, Almanya'ya gidiyor!
Gökhan Töre, Almanya'ya gidiyor!
Beşiktaş'ın yıldızı Gökhan Töre, milli maçlar için lige verilen arada Almanya'ya giderek operasyon geçirecek. Kısa sürede sahalara geri dönmenin hesaplarını yapan siyah-beyazlı futbolcu, teknik direktör Şenol Güneş'le yaptığı görüşmede, formasından uzak kaldığı için çok üzgün olduğunu söyledi.

Sağ ayak bileğindeki damar problemi nedeniyle Torku Konyaspor ile 3 Mart Perşembe günü oynanan Ziraat Türkiye Kupası çeyrek final maçından bu yana sahalardan uzak olan Gökhan Töre ’ye, Almanya yolu gözüktü.

Fanatik Gazetesi'nin haberine göre; ayağındaki tıkalı olan damarı ilaçla açılmayan yıldız oyuncunun, milli maçlar nedeniyle Spor Toto Süper Lig 'e verilen bir haftalık arada Almanya’ya giderek kontrolden geçeceği ve burada ameliyat olacağı ortaya çıktı.

Fikret Orman tarih verdi

Ameliyatını milli araya denk getiren ve sezonun kalan maçlarını kaçırmak istemeyen Gökhan Töre, uzun süre sahalardan uzak kalmayacak. Sakatlığına rağmen ekstra çalışmalar yaparak fizik gücünü üst seviyede tutmaya devam eden başarılı futbolcunun, kulüp doktorlarıyla görüştüğü ve yurt dışında ameliyat olmaya karar verdiği belirtildi.

Milli aradan sonra takıma dönmenin hesaplarını yapan Gökhan Töre'nin, teknik direktör Şenol Güneş ile sağlık durumu hakkında görüştüğü ve oynamadığı için çok üzüldüğünü söylediği öğrenildi.

Beşiktaş bir attı, 3 aldı