'Gökhan Töre Beşiktaş'ı sattı'

'Gökhan Töre Beşiktaş'ı sattı'
'Gökhan Töre Beşiktaş'ı sattı'
Yorumcu Erman Toroğlu, Erciyesspor maçında kırmızı kart gören Beşiktaşlı futbolcu Gökhan Töre için, "Maçı aldı Erciyesspor'a verdi, Beşiktaş'ı sattı" dedi.

TRT Spor 'da yayınlanan 'Futbol Arenası' programında, Beşiktaş 'ın Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor deplasmanda aldığı 3-2'lik yenilginin yanı sıra Gökhan Töre'nin kırmızı kartı masaya yatırıldı.

Gökhan Töre: F..k off dedim!


Hürriyet'te yer alan habere göre; programın yorumcularından Erman Toroğlu, kırmızı kart ile ilgili, "Bu akşam Gökhan Töre maçı aldı Kayseri Erciyesspor'a verdi. Aynısını Fenerbahçeli Alves de Galatasaray maçında yapmıştı. Töre bu akşam Beşiktaş'ı satmıştır" dedi.

YALÇIN: KIRMIZI KARTTA SIKINTI VAR

Diğer yorumcu Sergen Yalçın, kırmızı kart ile ilgili şüpheleri olduğunu ifade etti. Yalçın, "Bu kırmızı kartta sıkıntı var. Töre 4. hakemle konuştu. Madem küfür etti, neden o zaman hakem onu oyundan atmadı? Ama Bülent Korkmaz itiraz edince hakem kırmızı gösterdi, Bülent Korkmaz'ın söylemesiyle hakem oyuncu mu atar) O işte bir sıkıntı var" şeklinde konuştu.

YALÇIN: İKİNCİ GOLDE NECİP'İN HATASI VAR

Beşiktaşlı oyuncuların Erciyesspor maçında özveriyle oynadığını ifade eden Yalçın, "Yenen 2. golde Necip'in hatası vardı" dedi. Siyah-beyazlı takımın derbide sıkıntı yaşayacağını kaydeden Sergen Yalçın, "Fenerbahçe derbisinde Gökhan Töre'nin olmayışı sıkıntı olacak. Fenerbahçe derbi maçlara iyi konsantre oluyor. Galatasaray maçında 10 kişi kalmasalar kaybetmezlerdi. Fenerbahçe'nin çok iyi bir kadrosu var" ifadelerini kullandı.

SAİ Kayseri Erciyesspor 3-2 Beşiktaş