Gökhan Töre de gidiyor: 15 milyon Euro!

Gökhan Töre de gidiyor: 15 milyon Euro!
Gökhan Töre de gidiyor: 15 milyon Euro!
Demba Ba'yı Shanghai Shenhua'ya, Atınç Nukan'ı Red Bull Leipzig'e gönderen Beşiktaş, milli futbolcu Gökhan Töre'yi de Atletico Madrid'e satmak üzere...

Beşiktaş , ezeli rakiplerine göre transferde daha sessiz kalsa da kulübün kasasını doldurmaya devam ediyor. Demba Ba (13 milyon Euro) ve Atınç Nukan'ı (5+1 milyon Euro) satan siyah-beyazlılar, bir başka yıldızı Gökhan Töre'yi de önemli bir bedelle elden çıkarabilir.

Fanatik Gazetesi'nde yer alan habere göre; Arda Turan'la yollarını ayırmak üzere olan Atletico Madrid'in, Beşiktaş'a resmi transfer teklifinde bulunmasının ardından Kartal'da sıcak saatler yaşandı.

Beşiktaş üçüncü transferini yaptı

GÖKHAN, İSTANBUL 'A DÖNDÜ

İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi, Bodrum'da tatil yapan Gökhan'ı apar topar İstanbul'a çağırdı. Dün akşam saatlerinde Ahmet Nur Çebi'nin ofisinde biraraya gelen ikili ve Gökhan'ın menajeri, Atletico Madrid'in teklifini masaya yatırdı. Görüşme esnasında İspanyollar adına transferi yürüten yetkililerle telefon görüşmesi gerçekleştirildi. Gökhan, kulüplerin anlaşması halinde İspanya'ya gitmeyi kabul etti. Atletico, Beşiktaş'a son olarak 12 milyon Euro'luk bir teklifte bulundu. Telefonla bilgi verilen Başkan Fikret Orman ise bu miktarın daha da artırılmasını istedi.

15 MİLYONA ÇIKILIRSA...

İspanyollar, düşünmek için Beşiktaş yönetiminden birkaç gün süre istedi. Atletico Madrid 15 milyon Euro'ya kadar çıktığı takdirde Gökhan'ın satışına onay verilecek. Kulüpler anlaşma sağladıktan sonra milli futbolcu ve menajerinin de Atletico ile pazarlık masasına oturması bekleniyor.

Andreas Beck resmen Beşiktaş'ta