Gökhan Töre için çılgın rakam

Gökhan Töre için çılgın rakam
Gökhan Töre için çılgın rakam
Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Deniz Atalay, yıldız futbolcuları Gökhan Töre için, "Gökhan'ın şu anki değeri 28 milyon Euro. Bu rakam daha da yukarı çıkacaktır" dedi.

Süper Lig'de ezeli rakiplerinin puan kaybettiği haftada Kayseri Erciyesspor'u 5-1 mağlup ederek zirve koltuğunu geri alan Beşiktaş 'ta keyifler yerinde. Asbaşkan Deniz Atalay, takım olarak çok iyi gittiklerini belirterek, özellikle son haftalardaki performansıyla büyüleyen Gökhan Töre'ye övgü yağdırdı.

Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre; Gökhan Töre'nin yaşı ve yetenekleriyle değerini her geçen gün artırdığını söyleyen Atalay, "Benim ölçüme göre Gökhan'ın değeri şu anda 28 milyon Euro'ya ulaştı" dedi.

Beşiktaş'tan Gökhan Töre açıklaması

"BÜYÜK BAŞARILAR YAŞAYACAĞIZ"

Gökhan'ın karakterli, yetenekli ve düzgün bir oyuncu olduğunu söyleyen Deniz Atalay, "Göstereceği performansla değerini daha da artıracağına inanıyorum. Onunla ve takım arkadaşları ile birlikte birçok başarıya ulaşacağız. Beşiktaş'ta şampiyonluklara ve büyük işlere imza atacağına şüphem yok" diye konuştu.

JUVE VE MİLAN'IN RADARINDA

Avrupa 'da çok sayıda kulüp Gökhan Töre'yi takibe aldı. Özellikle Club Brugge maçında çok sayıda kulüp yetkilisinin canlı izlediği Gökhan hakkında FIFA menajeri Saffet Balkan, "Gökhan'ın İngiltere , İspanya ve İtalya'da oynama zamanı geldiğini düşünüyorum. İsteyen çok kulüp var. Ancak Beşiktaş'ın talep ettiği rakamı verecek çok az sayıda takım var" diye konuştu. Gökhan'ın Juventus ve Milan'ın radarında olduğu öğrenildi.

Beşiktaş'ın otelini bastılar!