Gökhan Töre ısrarı pahalıya patladı!

Gökhan Töre ısrarı pahalıya patladı!
Gökhan Töre ısrarı pahalıya patladı!
Deplasmanda Akhisar Belediyespor ile 1-1 berabere kalan Beşiktaş'ta sergilediği performansla hayal kırıklığı yaşatan Gökhan Töre'nin, hasta hasta forma giydiği ortaya çıktı. Maç öncesi önetici Mete Vardar'ın uyarısı da genç oyuncuyu kararından vazgeçirmeye yetmedi.

Akhisar Belediyespor maçından önce son derece bitkin durumda olan Gökhan Töre'ye, yönetici Mete Vardar, "Kendini kötü hissediyorsan bunu hocaya söyle. Herkesin yüzde 100’üne ihtiyacımız var. Bizi 1 kişi eksik oynatma" dedi. 23 yaşındaki oyuncu ise "Bu maç çok önemli, mutlaka oynamam lazım” yanıtını verdi.

'Bilic ve ben West Ham'a gideceğiz'

Vatan Gazetesi'nin haberine göre; siyah-beyazlı futbolcu, belki iyi niyetle fedakarlık yaptı ancak bu hareketi Akhisar maçında takıma yarardan çok zarar getirdi. Teknik direktör Slaven Bilic, "Bir hareket yapar, maçı kazandırır" düşüncesiyle kötü performansına karşın 90 dakika milli futbolcuya sabretti. Hatta öyle ki Hırvat hoca, Gökhan’ı çıkarmamak için devre arasında Serdar Kurtuluş’ı oyundan alıp yerine Mustafa Pektemek'i sahaya sürerken, Olcay Şahan'ı sağ beke çekti.

MECALİ YOKTU

Maçın 75. dakikasında Kerim'in oyuna girmek için kenara geldiğini görenler, tecrübeli çalıştırıcının Töre’yi çıkaracağını tahmin ediyordu. Ama Bilic, Gaziantepspor maçında çok eleştiri almasına sebep olan hamleyi bir kez daha yaptı ve yine Tolgay Arslan’ı kulübeye çağırdı. 84’te ise Cenk Tosun girip Olcay çıktı ve Hırvat teknik adam, sahada kalması adına Gökhan’ı sağ beke kaydırdı.

Bilic’in tüm bu ısrarına karşın hasta olduğu için koşmaya bile mecali olmayan Gökhan Töre, kendisinden beklenenleri yapamadı. Zaman zaman takım arkadaşları, rakip oyuncular ve hakem Bülent Yıldırım’la tartıştı. Böylece Töre, yönetici Mete Vardar’ın tahmin ettiği gibi siyah-beyazlıları 1 kişi eksik oynatmış oldu.

'Bilic'in yerine Şenol Güneş' iddiası!