Gökhan Töre o geceyi anlattı

Gökhan Töre o geceyi anlattı
Gökhan Töre o geceyi anlattı
Fenerbahçe derbisi sonrası bir gece kulübünde silahlı saldırıya uğrayan Beşiktaşlı futbolcu Gökhan Töre, omzundan vurulduğu olaylı gece hakkında konuştu.

Şişli Esentepe'deki Bedroom Exclusive isimli gece kulübünde yaşanan olayda, Korhan Bahadır, açtığı ateşle Gökhan Töre'yi omzundan, İstanbul Büyükşehir Belediyeli futbolcu Taner Yalçın elinden, Beşiktaş İletişim Sorumlusu Can İpekçi bacağından, Hüseyin Kanat ve Burkay İsen elinden, Mahir Aslan ayağından yaralandı. Hastaneye kaldırılan 6 kişiden Cem İpekçi'nin tedavileri devam ederken, diğer 5 kişi taburcu oldu.

Gökhan Töre taburcu oldu


MASANIN ÜSTÜNE ÇIKIP ATEŞ ETTİ

Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, saldırıda yaralanan 6 kişinin ifadesini aldı. Gökhan Töre'nin ifadesi tedavi gördüğü hastanede alındı. Milli futbolcunun, ifadesinde "Gece kulübünde yanımızdaki locada tanımadığım bir kişi yanındaki kadınla tartışmaya başladı. Tartışma kavgaya dönüştü. Kavga büyüdü. Adam masanın üstüne çıkarak silahını çıkarttı ve havaya, sağa sola rastgele ateş etmeye başladı. 10-15 dakika sonra sırtımda bir ağrı hissettim. Vurulduğumu anladım. Bu kişiyle herhangi bir konuşma ya da tartışmamız söz konusu değil" dediği öne sürüldü.

Diğer 5 yaralının da benzer ifade verdiği iddia edildi.

GECE KULÜBÜNDE TANIŞTI

Polis yaptığı araştırmada, Korhan Bahadır'ın gece kulübüne şoförüyle birlikte geldiğini, içeriye yalnız girdiğini, gece kulübünde bulunan bir kadınla tanıştığını ve tanıştığı bu kadınla yaşadığı tartışma sonrası havaya ateş açtığını belirledi. Polis, Bahadır'ın tartıştığı kadını bulmak için çalışma yürütüyor.

Görgü tanığı o anları anlattı!


SABIKASI VAR

Samsunlu Korhan Bahadır'ın Zonguldak'ta yaşadığı, burada bir petrol istasyonu işlettiği tespit edildi. Bahadır'ın geçmiş yıllarda meskun mahalde havaya ateş etmek, çete üyesi olmak ve adam yaralamadan emniyette kaydı bulunduğunu belirleyen emniyet, yaralama olayının da bir gazeteciye yönelik olduğunu anlaşıldı.

GAZETECİ VURMUŞ

Korhan Bahadır'ın 10 Şubat 2002 yılında Zonguldak'ta Pusula Dergisi sahibi ve ATV Zonguldak muhabiri Ali Rıza Tığ'ı yaptığı haberler nedeniyle sol ayağından vurdu. Olaydan sonra teslim olan Bahadır asker kaçağı olması nedeniyle bir süre Mamak Cezaevi'nde kaldı. Bahadır'ın yargılandığı bir suçtan dolayı kesinleşmiş hapis cezası bulunduğu da belirtildi. (Akşam)

İşte gece kulübü cezası