Gökhan Töre'ye 11 milyon Euro

Gökhan Töre'ye 11 milyon Euro
Gökhan Töre'ye 11 milyon Euro
Geçtiğimiz sezon Gökhan Töre'yi kadrosuna katmak için temaslarda bulunan ancak olumsuz yanıt alan Atletico Madrid, genç futbolcu için Beşiktaş'a 11 milyon Euro bonservis önerdi.

Siyah-beyazlı forma altında sergilediği performansla dikkati çeken Gökhan Töre’ye, La Liga devi Atletico Madrid’in ilgisi sürüyor. Kartal’ın genç yıldızı için geçtiğimiz sezon da girişimlerde bulunan ancak sonuca ulaşamayan İspanyol ekibinin, 23 yaşındaki futbolcu için yeniden Beşiktaş’ın kapısını çaldığı ortaya çıktı.

Fanatik Gazetesi'nde yer alan habere göre; Madrid temsilcisi, yıldız sağ kanat oyuncusu için 11 milyon Euro’luk (35 milyon TL) teklifte bulundu.

İşte Vodafone Arena'nın açılış tarihi

ORMAN: SEZON SONU GELİN

Transferi Ocak ayında bitirmeyi planlayan Atletico Madrid'e, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın olumsuz yanıt verdiği öğrenildi. Siyah-beyazlı kulübün 1 numarası, "Ligde bu sezon şampiyonluk yolunda oldukça iddialı bir durumdayız. Takımımız ligde lider. Gökhan Töre de takımımızın önemli bir parçası. Bu oyuncumuzu ara transfer döneminde takımdan göndermemiz mümkün değil. Önerinizi ancak sezon sonunda değerlendirmeye alabiliriz" ifadelerini kullandı.

Beşiktaş'tan Emrah Başsan teklifi