Gökhan ve Mehmet: Hiçbir yere gitmiyoruz

Bir sezondur isimleri sürekli üç büyük kulüple anılan Kayserisporlu futbolcular Gökhan Ünal ve Mehmet Topuz dün bir basın toplantısı düzenleyerek "Takımımızdan ayrılmayacağız.

KAYSERİ - Bir sezondur isimleri sürekli üç büyük kulüple anılan Kayserisporlu futbolcular Gökhan Ünal ve Mehmet Topuz dün bir basın toplantısı düzenleyerek "Takımımızdan ayrılmayacağız. Kayserispor istemediği sürece bir yere gitmiyoruz" dedi. Kayserispor'da mutlu olduğu için kaldığını vurgulayan Gökhan Ünal, "İki yıldır Kayserispor'da bulunmaktan onur duyuyorum. Hiçbir yere gitmiyoruz. Ayrıca takımdaki futbolcu arkadaşlarımızla da uyumluyuz. Başkanımız onay vermediği sürece, başka bir takıma gitmeyeceğiz. Takımımızdan memnunuz" dedi.
Kayserispor kulübünün hak ettiklerinden fazlasını verdiğini söyleyen Mehmet Topuz ise, "Kayserispor'da forma giyerken Milli Takım'a seçildim. Ayrıca iki kere isteyerek sözleşmemi uzattım" diye konuştu.
Bu ikiliyle birlikte basın toplantısı düzenleyen genel menajer Süleyman Hurma ise, "Sembol olmuş iki oyuncumuzu satmıyoruz diyoruz. Bunların yanına daha iyi oyuncular, koyacağız ve Türk futbolunu Avrupa'da temsil edeceğiz" dedi. Bu oyuncuları taliplere rağmen inat için elde tutmaları gibi bir durumun söz konusu olmadığını belirten Hurma, sözlerini şöyle sürdürdü: "Bizimle iki yıl daha mukaveleleri var. Arzu ettiğimiz sürece kulüpte kalacaklar. Körü körüne 'Bu kulüpte durun, burada ölün' demiyoruz. Oyuncularımıza en az üç büyüklerdeki gibi paralar ödüyoruz. Kayserispor'un hedefi önümüzdeki yıl ilk dört takım arasında olmaktır." (Spor Servisi)