Gökhan Zan: Terim'den sonra düzen kalmadı!

Gökhan Zan: Terim'den sonra düzen kalmadı!
Gökhan Zan: Terim'den sonra düzen kalmadı!
2009-2015 yılları arasında sarı-kırmızılı takımın formasını giyen Gökhan Zan, Galatasaray'ın içinde bulunduğu durumu değerlendirdi.

Gökhan Zan, teknik direktör Fatih Terim ile yolların ayrılmasının ardından Florya'da hiçbir düzenin kalmadığını savundu.

NTV Spor'a konuşan deneyimli futbolcunun çarpıcı açıklamaları şöyle:
"Birlik beraberlik, yabancı ve Türk oyuncuların çok kaynaşmaması, o ruhun oluşamaması... Mustafa Denizli Florya'ya girdiği anda şokla karşılaşmıştır. En az 15 sorunla karşılaşmıştır. Yapılan transferler, oyuncuların küstürülmesi, kondisyon. Tarık Çamdal'ı kazanmaya çalışıyor, Emre Çolak'ı oynatmaya çalışıyor, Bilal Kısa'yı kazanmaya çalışıyor. Hangi biriyle uğraşacak?

"PARÇALARA AYRILMIŞ BİR AİLEYDİK"

Bir taraftan da mutfak işleri var. Şu çok önemli; hiçbir oyuncu doğru beslenmiyordu. Mustafa Denizli o düzeni getirmeye çalışıyor. Bunlar Fatih Terim döneminden sonra kayboldu. Biz hiçbirini yapmıyorduk. İdman biter bitmez futbolcuların ne zaman duş alıp çıktığı belli olmuyordu. Birbirimizle kaynaşamıyor, konuşamıyor, sohbet edemiyorduk. Birbirimizi maçta ve idmanda görebiliyorduk. Yabancı gibiydik. Parçalara ayrılmış bir aileydik. Mustafa Denizli gelince de bunları gördü."