Gökşen'le de yollar ayrıldı

Galatasaray'da Karl Heinz Feldkamp'ın takımın başına getirilmesinin ardından yaşanan sıkıntılar sürüyor. Sarı-Kırmızılı kulübün yönetim kurulu üyesi Şükrü Ergün'ün...

İSTANBUL - Galatasaray'da Karl Heinz Feldkamp'ın takımın başına getirilmesinin ardından yaşanan sıkıntılar sürüyor. Sarı-Kırmızılı kulübün yönetim kurulu üyesi Şükrü Ergün'ün "Üzgün ve kırgınım" açıklamasının ardından, uzun süre futbol şubesinde yer alan yönetici Fatih Gökşen de artık yönetim kurulunda görev almayacağını açıkladı.
"Eski hırsım ve heyecanım kalmadı" diyen Gökşen, "Dönem bitene kadar yönetimde herhangi bir görev almayacağım" dedi. Fatih Gökşen, istifa etmesinin söz konusu olmadığını dile getirirken, yedek üye olduğu için sadece gelmesi gerektiğinde yönetim kurulu toplantılarına katılacağını sözlerine ekledi.
Bu arada Başkan Yardımcısı Adnan Polat, transfer politikalarını teknik direktör Feldkamp'ın raporu doğrultusunda hazırlayacaklarını belirterek, "Genel politikamız, hem Türkiye'de hem de yurtdışındaki genç futbolculara önem vermek olacaktır. Gençleştirme operasyonu yapıp, Galatasaray'ı yeniden eski noktasına getireceğiz" dedi. Bu arada Galatasaray'dan ayrılması gündeme gelen Ergün Penbe'ye memleketinin takımı Zonguldakspor talip oldu. (Spor Servisi)