Gönder Fenerbahçe'den özür diledi

Gönder Fenerbahçe'den özür diledi
Gönder Fenerbahçe'den özür diledi
NTVSPOR spikeri Dilara Gönder, Fenerbahçe Universal takımını karşılamaya giden taraftarlar için, "Olay çıkartmak için gelen taraftarlar" yorumu yapınca başı derde girdi. Bu yorum üzerine yayına bağlanan Fenerbahçeli yönetici Hakan Dinçay, Dilara Gönder'e tepki gösterdi. Bunun üzerine Gönder canlı yayında, "sözlerim yanlış anlaşıldı, tüm Fenerbahçe camiasından ve taraftarlarından özür dilerim" dedi

CEV Avrupa Şampiyonu Voleybol Takımı Fenerbahçe Universal’i karşılamak için sabaha karşı havalimanına gelen Fenerbahçeli taraftarlar hakkında spiker Dilara Gönder'in ’Olay çıkarmak için gelen taraftarlar’ şeklinde yorum yapınca Sarı Lacivertli Kulübün yöneticisi Hakan Dinçay telefonla canlı yayına bağlanıp tepki gösterdi. Dinçay, yapılan yorumu sert bir şekilde eleştirerek, "Taraftarımız olay çıkarmak için değil takımının yanında olmak için oradaydı" dedi. Bu olayın ardından Dilara Gönder, yayını terkedince yerine diğer bir spiker Sine Büyüka geldi ve yayına o devam etti.

Canlı yayında yaşanan bu gerginlik, sosyal medyaya da taşındı. Hakkında onlarca yorum yapılan ve eleştirilen Dilara Gönder, twitter'da Trending Topic (TT) oldu. Ayrıca , Fenerbahçe Kulübü'nün resmi sitesinden açıklama yayınladı.

DİLARA GÖNDER CANLI YAYINDA ÖZÜR DİLEDİ

Yaşanan olayın bir kaç dakika sonrasında yayına dönen ünlü spiker, "Amacım Fenerbahçe Kulübü'nü ve taraftarlarını üzmek değildi. Benim amacım sadece şiddeti kınamaktı. Hem taraftarlardan hem de Fenerbahçe Kulübü'nden özür diliyorum. Umarım beni anlayışla karşılarsınız" dedi.

İŞTE KULÜBÜN SİTESİNDEKİ O AÇIKLAMA

Sarı-lacivertli kulübün yöneticilerinden Hakan Dinçay, Avrupa Şampiyonu Fenerbahçe Universal’i karşılamak için sabaha karşı havalimanına gelen taraftarlar hakkında ’Olay çıkarmak için gelen taraftarlar’ şeklinde yapılan yorumu sert bir şekilde eleştirerek, "Taraftarımız olay çıkarmak için değil takımının yanında olmak için oradaydı" dedi.

NTVspor’un yayınına telefonla katılarak açıklamalar yapan Hakan Dinçay, "Başkanımız Aziz Yıldırım’ın profesyonel futbol dışında amatör şubelere yaptığı yatırımın; her türlü olumsuz koşula rağmen, uluslararası platformlarda da meyvelerini vermeye başladı" dedi.