'Google'a Arda Turan yazsa yandık'

'Google'a Arda Turan yazsa yandık'
'Google'a Arda Turan yazsa yandık'
Atletico Madrid'de top koşturan milli oyuncu Arda Turan, magazin basınında hakkında çıkan haberlerin hatırlatılması üzerine, "Evleneceğim kişi Google'a girip Arda Turan diye aratma yapsa yandık" yanıtını verdi.

Arda Turan, reklam yüzü olduğu firmanın yeni reklam filminin tanıtım toplantısına katıldı. Basın mensuplarına açıklamalarda bulunan yıldız futbolcu, İspanyol kulübü ile 2017 yılına kadar kontratı olduğunu belirterek, "Atletico Madrid'den ayrılmayı isteme sebebim ne olabilir ki? Şu anda Avrupa 'nın en iyi takımlarından biriyiz. Kazanma oranımız yüksek, her kupada çok iddialıyız. Bu takımda kendisini özel hisseden oyunculardan biriyim. Böyle olunca oradan ayrılma ihtimalim olmaz. Hayatta kontratlar çok önemli, ama benim için gerçekten gönül daha çok önemli. Amatör ruhu ile profesyonelliği geliştiren bir oyuncuyum. Kendimi çok mutlu hissediyorum. İnsanlar beni çok seviyor, ben de onları çok seviyorum. Bana Galatasaray 'ı aratmadılar. Mümkün değil gibi gözüküyordu, ama büyüyüp geliştiğim Galatasaray'ı aratılmadılar. Atletico Madrid camiasına teşekkür ediyorum. Benim gibi profesyonellikten uzak duyguları ile yaşayan insanı bu ailenin içine alıp ailenin parçası yaptılar" ifadelerini kullandı.

Arda Turan: Aklından şüphe etmesi lazım


Milli futbolcu, Premier Lig ile ilgili bir soru üzerine, "Hayatta plan yaparsınız kader arkanızdan kıs kıs güler. Premier Lig özel bir yer, ama benim fikrim La Liga da dünyanın en önemli ligi. Orada olmaktan dolayı mutluyum. Böyle bir hayal içine girmedim. Mesleki konularla çok fazla konuşmamak lazım" dedi.

Hamza Hamzaoğlu'nun Galatasaray'da teknik direktör olmasını değerlendiren Arda Turan, "Hamza hocayı çok başarılı buluyorum. Spor camiasında ağabey diye nitelendirilen bir insan. Başarılı olmaları için dua ediyorum" ifadelerini kullandı.

Magazin dünyasında hakkında çıkan haberlerle ilgili olarak da konuşan Atletico Madrid'in yıldızı, "Hakkımda o kadar çok şey yazılıp çiziliyor. Üç günde bir maç oynuyorum. Haliyle bir gün beğeneceğim evleneceğim kişi Google'a girip Arda Turan diye aratma yapsa yandık. Magazin basınındaki konuşmalarımı espri olarak söylüyorum. Şaka yapıyorum. Eğlenip gülüp geçiyoruz" diye konuştu. ALİ DANAŞ (DHA)

Arda Turan patladı: Sizden ne kadar varsa...