Goran Pandev'den itiraflar

Goran Pandev'den itiraflar
Goran Pandev'den itiraflar
Cesare Prandelli'nin Sivasspor maçında kadroya almadığı Makedon golcü Pandev, "Fiziksel eksiklerim var. En kısa zamanda bu açığı kapatacağım" dedi.

Galatasaray 'ın Blerim Dzemaili ile birlikte Napoli'den transfer ettiği Goran Pandev, yabancı kontenjanına takılmadığı halde Cesare Prandelli tarafından Sivasspor maçı kadrosuna alınmamış ve 90 dakikayı TT Arena'daki tribünden takip etmişti.

Tecrübeli futbolcu, karşılaşma sonrası Fanatik Gazetesi'ne yaptığı açıklamada, "Bu durumu dert etmiyorum. Şu anda fiziki eksiklerim var. En kısa zamanda bu açığı kapatacağım. Hocamla bu konu hakkında sürekli olarak konuşuyoruz. Takımla beraber sezon başı kampı geçirebilmiş olsaydım, her şey daha farklı ve kolay olabilirdi. En kısa zamanda takım arkadaşlarımın seviyesine ulaşmayı hedefliyorum" ifadelerini kullandı.

Yekta Kurtuluş: Arsenal'i yeneceğiz


'UYUM SORUNU ÇEKMEDİM'

Adaptasyon konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamadığını belirten Makedon golcü, "Burada güzel bir aile ortamı var. Prandelli'yi İtalya 'dan tanıyorum. Ayrıca bildiğiniz gibi Dzemaili ile takım arkadaşıydım. Kültürlerimiz de benzer, o yüzden pek sıkıntı çekmedim" açıklamasını yaptı.

Goran Pandev, Galatasaray'a transfer olduktan sonra 2 Süper Lig maçında 27 dakika, 1 Şampiyonlar Ligi maçında da 56 dakika görev yaparken, ne gol atabildi ne de asist yaptı.

Arsenal-Galatasaray maçına İtalyan hakem