Görgü tanığı o anları anlattı!

Görgü tanığı o anları anlattı!
Görgü tanığı o anları anlattı!
Beşiktaşlı futbolcu Gökhan Töre'nin uğradığı silahlı saldırının görgü tanığı Mahir Aslan, olayın bir maganda saldırısı olduğunu söyledi.

Sanatçı menajerliği yaptığı belirtilen Mahir Aslan, " Akşam bereber eğleniyorduk. Magandanın biri çıktı ve sağa sola ateş etti. 6 kişi yaralandık. Ben taburcu oldum. Gökhan abi çok iyi. Şu anda hiç bir sıkıntısı yok. Biz sadece dışarı çıkıp eğlenmek istedik. Olayın bizle bir alakası yok. Yan locada gerçekleşti. Kurşunlar bize sekti" diye konuştu.

Gökhan Töre'ye silahlı saldırı!

GÖKHAN TÖRE'NİN VURULDUĞU ANDA YANINDA OLAN FUBOLCULAR

Eğlenmek için gittikleri mekanda silahlı saldırıya uğrayan Gökhan Töre'nin yanında hangi futbolcuların olduğu ortaya çıktı.   

Milli oyuncunun, eğlence mekanına takım arkadaşları Hugo Almeida, Manuel Fernandes, Ramon Motta, Dany Nounkeu, Kerim Frei, Veli Kavlak, Kulüp Medya Sorumlusu Can İpekçi ile Fenerbahçeli futbolcular Pierre Webo ve Emmanuel Emenike ile birlikte gittiği öğrenildi.

ABDULLAH AVCI: GEÇMİŞ OLSUN DEMEYE GELDİK

Gökhan Töre'yi ziyarete gelen Milli Takım eski teknik direktörü Abdullah Avcı, "Gökhan Töre de Can'da hem oyuncumuz hem arkadaşlarımız. Geçmiş olsun dileği ile geldik. Son durumlarını gördük, iyiler. Herkese geçmiş olsun" şeklinde konuştu.  

Emir Sarıgül'den Töre'ye ziyaret


BAKAN KILIÇ'TAN GEÇMİŞ OLSUN MESAJI

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, silahlı saldırıda yaralanan Beşiktaşlı milli futbolcu Gökhan Töre için geçmiş olsun mesajı yayımladı.

Bakan Kılıç, mesajında, "Beşiktaş'ın ve milli takımımızın da futbolcusu Gökhan Töre'nin sabahın erken saatlerinde uğradığı silahlı saldırı sonucu yaralandığını derin bir üzüntü ile öğrendim. Gökhan Töre'ye acil şifalar dilerim" ifadelerini kullandı. ALİ Danaş (DHA)

Beşiktaş'ın derbi kabusu