Göztepe'de Suat Kaya farkı

Göztepe'de Suat Kaya farkı
Göztepe'de Suat Kaya farkı
Göztepe'nin geçen sezon Çorumspor'dan transfer emesine karşın bugüne kadar forma şansı bulamayan 17 yaşındaki Tuncay Kılıç, yeni teknik direktör Suat Kaya'nın göreve gelmesi sonrası ilk 11'de görev yaptı.

Gümüşhanespor deplasmanında cezalı olan Cihan'ın yokluğunda Alper veya Hasan Türk gibi daha deneyimli iki isim varken formayı Tuncay Kılıç'a teslim eden Suat Kaya, takımına "İsim değil, performans önemli" mesaajını verdi. 90 dakika sahada kalan Tuncay da sergilediği performansla teknik heyeti yanıltmadı.

Bu arada Gümüşhane'den dönüşlerinde sıkıntı çektikleri için futbolcularına 2 gün izin veren Suat Kaya, genç oyuncu Tuncay'ın performansının örnek olması gerektiğini belirterek, "Formayı çalışıp hak eden giyer, sezon sonunda da takımda hak eden kalır" dedi. Son 6 haftada yarıştaki rakiplerinin birbirleriyle oynayacağını hatırlatan Suat Kaya, "Takibi bırakmayacağız" diye konuştu.

İç sahadaki Sarıyer maçında yapılan tezahürat nedeniyle 32 bin TL ceza alıp seyircisiz oynama sınırına gelen Göztepe 'de yönetim, taraftarıyla toplantı yapacak. Ergin KARATAŞ (DHA)


  ETİKETLER:

  Göztepe

  ,

  Ceza

  ,

  sezon

  ,

  genç

  ,

  yönetim