Grosskreutz alay konusu oldu

Grosskreutz alay konusu oldu
Grosskreutz alay konusu oldu
Bild gazetesi, 'Grosskreutsz'un oynayabileceği takımlar' adlı bir grafik hazırlayarak, Alman futbolcunun Dortmund'daki evine en yakın kulüplerin bulunduğu yerlerin haritasını çıkardı.

Teknik direktör Mustafa Denizli ile yaptığı görüşmede, aile hasreti çektiğini belirterek Galatasaray'dan ayrılmak istediğini bildiren Kevin Grosskreutz, annesinin yaşadığı Dortmund kentinde kendisine yeni bir ev tuttu.

27 yaşındaki futbolcu için menajeri Almanya'da kulüp arıyor. Grosskreutz'un adının anıldığı Bundesliga kulüpleri ise Grosskreutz ile ilgilendikleri yönündeki söylentileri yalanladı. Ocak ayına kadar bir takıma gidememesi durumunda Grosskeutz'un, İstanbul'a geri dönebileceği de iddia edildi.

"GALATASARAY 2.5 MİLYON EURO BONSERVİS İSTİYOR"

Ailesinin yaşadığı Dortmund'da ev tutan Grosskreutz'un, annesi Pia ve kardeşi Lenny ile çektirdiği bir fotoğrafı yayımlayan Bild gazetesi, Galatasaray'ın Grosskreutz için 2.5 milyon Euro bonservis istediğine dikkati çekti.

Bild gazetesi, "Ev özlemi çeken Grosskreutz tekrar annesiyle yaşıyor" başlıklı haberinde, alaycı bir üslup kullanarak Alman futbolcunun gidebileceği kulüplerin grafiğini çıkardı.

Babası Martin, annesi Pia ve erkek kardeşi Lenny'nin yanında yaşayan Grosskreutz, bu çevrede kulüp bakıyor.

Sezon başında FIFA'ya gönderilen evraklardaki imza eksikliği nedeniyle lisansı çıkmayan Alman futbolcu, şu ana kadar Galatasaray forması altında resmi bir maçta forma giyemedi.