Grosskreutz transferinde büyük tehlike!

Grosskreutz transferinde büyük tehlike!
Grosskreutz transferinde büyük tehlike!
Galatasaray'ın dün akşam İstanbul'a getirip sağlık kontrolünden geçirdiği Alman futbolcu Kevin Groskreutz'un transferinde şok bir engel çıktı.

Galatasaray , yıldız futbolcu Kevin Grosskreutz konusunda sürpriz bir tehlikeyle karşı karşıya kaldı. Alman futbolcunun kulübü Borussia Dortmund'un, Grosskreutz'un Transfer Matching System (TMS) üzerindeki eşleşmesini zamanında yapamadığı, bu nedenle transferin gerçekleşmemi durumunun olduğu iddia edildi.

Sporx.com'da yer alan habere göre; sarı-kırmızılı kulübün, Kevin Grosskreutz ile ilgili FIFA'nın TMS sistemine zamanında gerekli evrak ve bilgileri girdiği ancak Borussia Dortmund'un eşleştirmeyi geciktirdiği, konuyla ilgili nihai kararı ise FIFA'nın vereceği belirtildi.

Galatasaray istemeden tarihe geçti!

FIFA'DAN OLUMLU CEVAP BEKLENİYOR

Sürpriz gelişme sarı-kırmızılılarda paniğe yol açarken, yetkililer FIFA'nın TSM sisteminin kapanmasından önce Borussia Dortmund tarafından eksik yapılan girişin FIFA tarafından geçerli kabul edilme durumunun da bulunduğu, nihai kararın bugün kesinlik kazanacağı ifade edildi.

DENAYER BİLDİRİLDİ, GRASSKREUTZ BİLDİRİLMEDİ

Galatasaray'ın Manchester City'den yeni transferi Denayer'ı dün gece KAP'a bildirmesi ve Grosskreutz'u ise KAP'a bildirmemesi iddiaları güçlendirdi. Galatasaray, Grosskreutz hakkında herhangi bir bildirim yapmazken, TFF'nin internet sitesinde Alman futbolcu hakkında bilgiler yer aldı.

REAL MADRID DE FIFA'DAN HABER BEKLİYOR

Kevin Grosskreutz, Galatasaray ve Dortmund üçgeninde yaşananların bir benzeri dün gece saatlerinde Real Madrid'in De Gea transferinde yaşandı. Real Madrid ile Manchester United arasındaki belge krizi nedeniyle İspanyol Futbol Federasyonu tarafından onaylanmadı. Real Madrid, konuyu FIFA'ya taşıdı ve FIFA'dan gelecek olan cevabı beklemeye başladı.

'Galatasaray'ın geleceğini sattılar'