'GSGM'ye borcumuz yok'

Galatasaray, Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü'ne (GSGM) 973.325 YTL borcu olduğu yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını açıkladı. Kulubün internet sitesinden yapılan açıklamada...

  • Galatasaray, Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü'ne (GSGM) 973.325 YTL borcu olduğu yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını açıkladı. Kulubün internet sitesinden yapılan açıklamada "16 Mart'ta GSGM ve Galatasaray arasında yapılan mutabakat sonrasında, söz konusu rakam, kulübümüzün Spor Toto ve İddaa gelirlerinden faiz, masraf ve avukatlık ücretiyle birlikte tahsil edilmiştir. Bugün itibarıyla Galatasaray'ın, GSGM'ye tek kuruş borcu yoktur" denildi.
  • Ali Sami Yen Stadı'nda, boş tribünler önünde oynanan Galatasaray-Kayseri Erciyes maçında Sarı-Kırmızılı taraftarların takımlarına destek olmak için çaba harcamamaları dikkat çekti. Sadece kapalı tribünün tellerine asılan "Sahada 11 Aslan siz, dışarda 32 milyon Aslan biz, yalnız değilsiniz" yazılı küçük bir pankart yer aldı. Maç çıkışında protokol tribünü önünde toplanan bir grup taraftar, 'Galataray liseci zihniyetin değil, hepimizindir' yazılı pankart açtı.
  • Galatasaray sahaya, "Türk Polis Teşkilatının 162. Kuruluş Yıldönümü Kutlu Olsun" yazılı pankartla çıktı. Polis kıyafeti giymiş minikler de iki takımın futbolcularına çiçek verdi.