'Guardiola manyağın teki'

'Guardiola manyağın teki'
'Guardiola manyağın teki'
Bayern Münih'in yıldızı Arjen Robben, teknik direktörü Pep Guardiola için "Tam bir futbol manyağı. Kimi zaman gece 3'te taktik konuşmak için arayıp uyandırıyor" dedi.

France Football dergisine konuşan Hollandalı futbolcu Arjen Robben, teknik direktör Pep Guardiola hakkında oldukça çarpıcı açıklamalarda bulundu.

FIFA Ballon d’Or Ödülleri ile ilgili olarak Robben, “Bu listede olmaktan gurur duyuyorum, ama kazanmayı hiçbir zaman saplantı haline getirmedim. 2014 Dünya Kupası’nı kazanan Almanya’nın oyuncularından birinin ödülü alması gerektiğini düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

Guardiola'dan Barcelona'ya veto

GUARDIOLA'YA ÖVGÜ

Diğer futbolcularla kıyaslanmayı sevmediğini belirten yıldız orta saha, "Lionel Messi ve Cristiano Ronaldo birer canavar. Onlar futbolun en üst düzeyi. Ancak ben diğer futbolcularla kıyaslanma konusundan hoşlanmıyorum” şeklinde konuştu.

Robben, Bayern Münih'in teknik patronu Pep Guardiola hakkında ise "Guardiola bir futbol manyağı. Kimi zaman gece 3'te taktik konuşmak için arayıp uyandırıyor. Her zaman yeni sistemler düşünüyor. O bizi geliştirdi ve öngörülemez hale getirdi” dedi. (AMK Spor)

Bayern Münih'e Alaba'dan kötü haber