Guarin'e talip yağıyor!

Guarin'e talip yağıyor!
Guarin'e talip yağıyor!
Fenerbahçe ve Galatasaray'ın gündemine gelen Kolombiyalı orta saha oyuncusu Freddy Guarin'e İtalya'dan 2 talip çıktı. Juventus ile Milan'ın bu futbolcu için devreye girdiği belirtildi.

RADİKAL - BBC'nin haberine göre; Inter, Fenerbahçe ve Galatasaray 'ın da talip olduğu Guarin'in bonservisini 15 milyon euro olarak belirlerken, Juventus ise masaya 10 milyon euro koymaya hazırlanıyor.

Bu haberin yanı sıra Milan'ın da 29 yaşındaki futbolcunun peşine düştüğü kaydedildi. Tuttosport'un iddiasına göre; Alessio Cerci ile Freddy Guarin takası her an gerçekleşebilir.

AYRILMAK İSTEMİYOR

Öte yandan Guarin'in menajeri Marcelo Ferreyra, Kolombiyalı oyuncunun hiçbir şekilde Inter'den ayrılmak istemediğini, hayalinde bu takımın kaptanlık pazubandını takmak olduğunu belirtti. Ferreyra, "Bunun altını kalın çizgilerle çiziyorum, Guarin hiçbir zaman takımdan ayrılmak istemedi. Guarin'in oynamak istediği tek kulüp Inter. Burada futbol oynayıp şampiyon olmak istiyor. Kaptan olmak için her gün çok çalışıyor. Inter'i onun kadar seven başka bir futbolcu yok" dedi.