Gündemden kısa kısa...

Şenol Güneş'in çalıştırdığı FC Seul, Güney Kore Ligi'nde dördüncü haftanın sonunda liderliğini sürdürdü. Gwangju deplasmanından golsüz beraberlikle dönen FC Seul, ligde henüz kalesinde gol görmedi ve puanını 10'a çıkardı.

Güneş'li Seul gol yemiyor
Şenol Güneş'in çalıştırdığı FC Seul, Güney Kore Ligi'nde dördüncü haftanın sonunda liderliğini sürdürdü. Gwangju deplasmanından golsüz beraberlikle dönen FC Seul, ligde henüz kalesinde gol görmedi ve puanını 10'a çıkardı. Bir basın toplantısı düzenleyen Güneş, Kore'ye gün geçtikçe daha fazla uyum sağladığını ve medyaya da alıştığını söyledi.

Sofuoğlu hız kesmedi
Dünya Süperspor Motosiklet Yarışları'nda Ke-nan Sofuoğlu rüzgârı sürüyor. Genç motorcu şam-piyonanın İngiltere ayağında finişi ilk geçen isim oldu ve bu sezon ikinci kez zafere ulaştı. Winston Ten Kate Honda adına yarışan Sofuoğlu yarıştan sonra Türk bayrağıyla tur atarken kendisine üç hilalli yeşil bayrak verilmesi dikkatleri çekti. Kenan Sofuoğlu bu zaferle, en yakın rakibinin 27 puan önünde genel klasman liderliğini sürdürdü.

Uzatmada LeBron farkı
NBA'de iki Doğu Konferansı takımını karşı karşıya getiren maçta Cleveland, Chicago'yu deplasmanda uzatmaların ardından 108-104 mağlup etti. Toplamda 39 sayı kaydeden LeBron James,galibiyette büyük rol oynadı. Ev sahibi ekibe ise Ben Gordon'un 37 sayısı yeterli olmadı. NBA'de diğer sonuçlar: Nets-76'ers: 86-82, Hor-nets-Knicks: 103-94, Trail Blazers-Clippers: 86-99.

Liderlik maçı Eczacıbaşı'nın
Bayanlar Voleybol Birinci Ligi Final Grubu'nda Eczacıbaşı, Fenerbahçe'yi zorlu bir mücadele sonunda 3-2 yendi. Daha önce dörtlü finali garantileyen iki ekip liderlik için oynarken Fenerbahçe 2-0 geriden gelmesine karşın lideri yenemedi.