Güneş olmadı, ibre Avcı'ya döndü

Güneş olmadı, ibre Avcı'ya döndü
Güneş olmadı, ibre Avcı'ya döndü
Şenol Güneş'in 'Bu sezon takım çalıştırmayacağım' demesi üzerine Kayserispor, milli takım eski çalıştırıcısı Abdullah Avcı ile görüşmelere başladı.

KAYSERİ - Daha önce A Milli Takım ve Trabzonspor'u çalıştıran Şenol Güneş, Kayserispor Kulübü Genel Menajeri Süleyman Hurma ile İstanbul 'da görüştü. Tecrübeli hocanın bir takım mazeretler öne sürmesi üzerine sarı-kırmızılılar, gündeminde bulunan bir diğer teknik adam Abdullah Avcı ile masaya oturdu. Avcı'nın, bugün sarı-kırmızılı yöneticilere net yanıtını vereceği bildirildi.

Kayseri'de Prosinecki depremi


YANAL'DAN HOLMEN YANITI

Kayserispor'un orta saha için ısrarla istediği Fenerbahçeli Samuel Holmen için teknik direktör Ersun Yanal'dan olumsuz yanıt geldi.

Bunun üzerine Kayserispor, Ceyhun Gülselam ve Yekta Kurutuluş için Galatasaray 'ın kapısını çaldı. Galatasaray teknik direktörü Roberto Mancini'nin onay vermesi halinde her iki oyuncunun Kayserispor'a gelecekleri, renktaş kulübün de Kayserispor'a Salih konusunda takas önerisinde bulunduğu ifade edildi.

İKİ YABANCI GELİYOR

Kayserispor'un, biri forvet biri orta saha olmak üzere iki tecrübeli yabancı oyuncu ile ilgili girişiminin iki gün içinde sonuçlanacağı, futbolcuların Antalya kampına katılacakları bildirildi. Oktay ENSARİ (DHA)

Kayserispor'da ayrılık