Güneş tempo düşürdü

Liechtenstein karşılaşmasına kadar toplam altı antrenman yapmayı hedefleyen Milli Takımlar Teknik Direktörü Şenol Güneş, futbolculara uyguladığı çalışma temposunu düşürdü. Program gereği dün yapılması gereken çift çalışmanın birini iptal eden Şenol Güneş, oyunculara da yarım gün izin verdi.

ZÜRİH - Liechtenstein karşılaşmasına kadar toplam altı antrenman yapmayı hedefleyen Milli Takımlar Teknik Direktörü Şenol Güneş, futbolculara uyguladığı çalışma temposunu düşürdü. Program gereği dün yapılması gereken çift çalışmanın birini iptal eden Şenol Güneş, oyunculara da yarım gün izin verdi. Sabahki çalışmanın iptal edilmesinin ardından Ay-Yıldızlı futbolcular uzun süre Zürih'te hem moral depalodı, hem de bol bol alışveriş yaptılar. Teknik direktör Güneş'in bu kararı almasındaki
önemli neden ise özellikle Galatasaray'lı futbolcuların yoğun maç trafiğinden yeni çıkmaları gösterildi.
Milli Takım, Zürih'teki kamp çalışmalarını dün noktaladı. Günü tek çalışmayla geçiren Ay-Yıldızlı ekip, bugün karayolu ile Liechtenstein'e gidecek ve burada kampa girecek. Ay-Yıldızlı futbolcular, Liechtenstein karşılaşmasının son hazırlığını ise yarın akşam maçın oynanacağı stadda gerçekleştirecek. (Spor Servisi)