Güneş 'yer beğenmedi'

Karşılaşmayı izlemek için Atatürk Stadı'na gelen Milli Takımlar Teknik Direktörü Şenol Güneş, protokol tribününde görevlilerin kendisine gösterdiği yeri beğenmeyince, tribünü terk etti.

  • Karşılaşmayı izlemek için Atatürk Stadı'na gelen Milli Takımlar Teknik Direktörü Şenol Güneş, protokol tribününde görevlilerin kendisine gösterdiği yeri beğenmeyince, tribünü terk etti.
  • Stat çevresinde maç saatini bekleyen Trabzonspor ve Antalyaspor taraftarları arasında küfürleşme yüzünden tartışma yaşandı. Sopalarla birbirine saldıran yaklaşık 20'şer kişilik taraftar grubu, polisler tarafından ayırıldı.
  • 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle otele gelen 20'ye yakın kimsesiz çocuk Trabzonsporlu futbolcularla yemek yedi. Oumar, kendisinin de sokaklarda büyüdüğünü belirterek kimsesiz çocuklara sahip çıkılması gerektiğini söyledi.
  • Trabzonspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, kupayı kazandıkları için çok mutlu olduğunu söyledi. Aybaba, "Futbolcularımı, kutluyorum, inanılmaz destek verdiler. Bu takım yoktan varoldu, destek veren herkese teşekkürler" dedi. Aybaba, gelecek sezon Trabzonspor'da kalıp kalmayacağıyla ilgili bir soruya ise "Trabzonspor herşeyin iyisine layık" dedi.
  • TRT, naklen yayın nedeniyle Futbol Federasyonu'na 34 bin dolar, her iki takıma da 170 biner dolar para ödedi. Gençlerbirliği başkanı Cavcav, karşılaşma için Ankara'dan taraftarları için 23 otobüs kaldırdı.