Güneş'ten Galatasaray'ı yakan karar!

Güneş'ten Galatasaray'ı yakan karar!
Güneş'ten Galatasaray'ı yakan karar!
Teknik direktör Şenol Güneş'in Şener Özbayraklı transferi veto etmesi üzerine Tarık Çamdal'a imza attıran Galatasaray, hayal kırıklığı yaşıyor.

Sezon başında Sabri Sarıoğlu ve Emmanuel Eboue’yi gözden çıkararak sağ bek arayn Galatasaray , kasasından 4 milyon 750 bin Euro çıkararak Tarık Çamdal'da karar kılmıştı. Maliyeti daha uygun olan Bursasporlu Şener Özbayraklı'nın transferi ise olumlu sonuçlanmamıştı. Tarık'tan beklenen verim alınamazken, yeşil-beyazlı takımda kalan Şener ise yükselişini devam ettirdi.

Galatasaray'ın son 10 dakika kabusu

Sporx.com'una haberine göre; 25 yaşındaki futbolcu, Bursaspor'un Fenerbahçe ile oynadığı karşılaşmada adeta büyüledi. Şu anda Trabzonspor ile Beşiktaş 'ın transfer gündemine giren sağ bek, sezon bitmeden adını transfer gündemine yazdırdı.

ŞENOL GÜNEŞ'İN VETOSU

Teknik direktör Şenol Güneş'in veto etmesi nedeniyle Bursaspor'da kalan Şener Özbayraklı için Galatasaray'ın yeni bir teklif yapması beklenmezken, en ciddi teklifle kapısını çalan Trabzonspor'un yanı sıra Beşiktaş'ın da zemin yoklayacağı bildirildi.

Bu sezon ligde 32 maça çıkan 1990 doğumlu oyuncu, fileleri havalandıramadı ama 4 asist yaptı. Takımıyla 2016 yılına kadar sözleşmesi bulunan Şener, Bugsaşspor'dan 250 bin Euroya alınmıştı.

Galatasaray'da sağ beki domine etmesi için alınan Tarık Çamdal ise 12'si lig olmak üzere 24 karşılaşmada sahne alırken hanesine gol ya da asist yazdıramadı.

Nihat Doğan krizine son nokta!