Güneş'ten Onur'a: Sakın kafanı takma

Güneş'ten Onur'a: Sakın kafanı takma
Güneş'ten Onur'a: Sakın kafanı takma
Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, eski asbaşkanlardan Kenan İskender'in cenazesinde karşılaştığı eski öğrencisi Onur Kıvrak'a, "Çok zayıflamışın. Kendini toparla. Moralini bozma oğlum. Sen iyi bir kalecisin" diyerek destek verdi.

Trabzonspor 'un eski asbaşkanlarından Kenan İskender'in vefatı nedeniyle Trabzon'a giden Şenol Güneş, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde karşılaştığı eski öğrencisi Onur Recep Kıvrak ile bir süre görüştü. Bir baba şefkatiyle Onur'u kenara çeken, ardından yanağını okşayıp sarılan Güneş, eski öğrencisine sadece işine odaklanması tavsiyesinde bulundu.

Tecrübeli çalıştırıcı, "Sen çok iyi bir kalecisin. Sakın kafanı bir şeyle takma. Çık sahaya, en iyisi olduğun işi yap. Her zaman sana güvenim tam" dedi. Şenol Güneş'in sözleri karşısında duygulanan Onur, Beşiktaş 'ın hocasına sarılarak, kendisine verdiği destekten dolayı teşekkür etti. 

KİLO KAYBETMİŞİN ONUR

Onur Kıvrak'ın çok kilo kaybettiğini gören Şenol Güneş, "Kendine dikkat et. Bu kadar zayıflık iyi değil. Form düşüklüğü yaşarsın" diyerek, tecrübeli kaleciyi uyarmayı da ihmal etmedi.   

MİLLİ TAKIM'A DA ÇAĞRILMADI

Kampta İdari Menajer Süleyman Hurma ile kavga etmesiyle başlayan kötü süreç, Onur Kıvrak'ın kaleyi Esteban Alvarado'ya kaptırmasıyla devam etti. Daha sonra bu performans düşüklüğü nedeniyle bordo-mavili file bekçisi son olarak Terim tarafından A Milli Takım aday kadrosuna da çağrılmadı. (Takvim)