Güney'den veda konuşması

Fenerbahçe Koordinatörü Tamer Güney, futbolcularla bir toplantı yaparak, "Bu sezon sizinle birlikte son maçıma çıkacağım.

İSTANBUL - Fenerbahçe Koordinatörü Tamer Güney, futbolcularla bir toplantı yaparak, "Bu sezon sizinle birlikte son maçıma çıkacağım. Camiayı ve taraftarımızı çok üzdük. Göztepe'yi yenerek, sezonun galibiyetle kapayalım. Herşey geride kaldı. Bu mücadele stresten arınmış olarak çıkalım. Bu nedenle hiçbirşey düşünmeyin, sadece bu maçı kazanmaya çalışın. Hiç olmazsa gelecek sezon UEFA Kupası'na katılma hakkını elde edelim" şeklinde konuştu.
İdmanda futbolcular, sağanak yağış altında çift kale maç oynadılar. Cezalı ve sakat futbolcuların çokluğu nedeniyle kadro kurmakta zorlanan Güney, as takımda Ümit, Erman, İsmail, Cem, Johnson, Kemal, Ali Güneş, Rebrov ve Semih'e yer verdi. Turuncu takım, Besçasnıh (2), Mustafa, Fahri, Erhan ve Mirkoviç'in golleriyle mavi takımı 6-4 yenerken, mavi takımın golleri ise Kemal (3) ve Semih'ten geldi. Sakatlıkları süren Rüştü, Ceyhun ve Hakan idmana katılmadı. Öte yandan Mustafa Doğan dün akşam takım arkadaşlarına veda yemeği verdi. (Spor Servisi)