Günün esprisi Messi değil, Olcay!

Günün esprisi Messi değil, Olcay!
Günün esprisi Messi değil, Olcay!

Gazetecilerle samimi bir sohbet yapan Aybaba, esprileriyle oldukça formdaydı.

İSTANBUL - Orduspor galibiyeti sonrası “Tesislerde menemen yiyeceğiz” diyerek gündem yaratan Beşiktaş ’ın hocası Samet Aybaba, dün de formdaydı. Aybaba, “Messi takımımda olsa Olcay ile çekişir” dedi.
Aybaba, takımının dünkü çalışması sırasında gazetecilerin sorularını yanıtladı. Aybaba, resmi maçlarda 86 gol atarak, 85 golle bir yılda en çok gol atan oyuncu unvanını Gerd Müller’den alan Lionel Messi’yi takımında görmek isteyip istemeyeceği sorusuna şu yanıtı verdi: “Messi, benim takımımda olsa kesin Olcay’la çekişir. Takımımda olsun isterim ama ben yine de Olcay’ı seçerdim. Tek eksiği gol. Zaten o da iyi olsa Real Madrid’de oynardı” diye konuştu.

Oğuzhan biraz tembel!
Son maçlarda sergilediği oyunla herkesin beğenisini kazanan Oğuzhan Özyakup’a da değinen Aybaba, “Ayakları yere basmalı. Biraz Fernandes’i izlemeli ve ondan bir şeyler öğrenmeli. Biraz tembel bir oyuncu” dedi.

Q7’de değişen bir şey yok!

Beşiktaş’ta Quaresma cephesinde yeni bir durum yok! Dün Portekizlinin sezon sonuna kadarki alacaklarından feragat etme karşılığında bonservisini alarak Porto ile anlaştığı haberleri çıktı. Beşiktaş Kulübü İletişim Komitesi Başkanı Adnan Dalgakıran, Radikal Spor’a yaptığı açıklamada “Haberler doğru değil. Ne Porto’dan ne de Quaresma’dan bize ulaşan bir bilgi yok. Kısacası yeni bir gelişme yok” dedi. Quaresma’nın menajeri Ahmet Bulut da haberleri yalanlarken “Herhangi bir teklif karşısında Quaresma, alacaklarından vazgeçmeyi kabul eder mi” sorusuna “Kulüple görüşmelerimiz sürüyor” yanıtını verdi.