Günün mönüsünde Daouda Jabi vardı

Trabzonspor yeni transferlerine birer birer imza attırmayı sürdürüyor. Fenerbahçe'den Serkan ve Samsunsporlu Adnan'dan sonra Bordo-Mavililerin dünkü imza töreni mönüsünde Erciyesspor'un Ginelisi Daouda Jabi vardı.

TRABZON - Trabzonspor yeni transferlerine birer birer imza attırmayı sürdürüyor. Fenerbahçe'den Serkan ve Samsunsporlu Adnan'dan sonra Bordo-Mavililerin dünkü imza töreni mönüsünde Erciyesspor'un Ginelisi Daouda Jabi vardı. Jabi, başkan yardımcısı Aydın Pişiren'in hazır bulunduğu imza töreninde, kendisini üç yıllığına Bordo-Mavi renklere bağlayan sözleşmeye imza attı. Törende söz alan Pişiren, son günlerde Hüseyin ve Gökdeniz'in gideceği yönündeki haberlere nokta koymak istediğini vurgulayarak, "Evlatlarımızı vermeyi düşünmüyoruz. Kendilerinin de gitmek gibi düşüncesi yok. Ben buna nokta koymak istiyorum. Böyle gündem olmamalı" diye konuştu. Pişiren, kaleci arayışında ise eski Beşiktaşlı Oscar Cordoba'nın gündemlerinde bulunmadığını sözlerine ekledi.
Jabi ise Türkiye'de forma giydiği dört aylık dönem içerisinde Trabzonspor'un büyüklüğünü öğrendiğini ifade ederek, "Dört-beş kulüpten daha ciddi teklif aldım. Ama büyük bir kulüp olduğundan dolayı Trabzonspor'u tercih ettim" dedi. (Spor Servisi)