Haberin kaynağı: Rüştü

Fenerbahçe'nin milli kalecisi Rüştü Reçber, gelecek sezon hangi kulüpte forma giyeceğini bugün itibariyle kendisinin de bilmediğini, ancak Fenerbahçe'nin kendisi için her zaman önde geldiğini açıkladı.

İSTANBUL - Fenerbahçe'nin milli kalecisi Rüştü Reçber, gelecek sezon hangi kulüpte forma giyeceğini bugün itibariyle kendisinin de bilmediğini, ancak Fenerbahçe'nin kendisi için her zaman önde geldiğini açıkladı.
Rüştü, transfer dönemlerini sevmediğini vurgulayarak, şunları kaydetti: "Bu dönemlerde kafanız çok karışıyor. Üstüne üstlük bir de yalan haberler. O kadar ki, haberler karşısında ben bile nasıl olup da küçük dilimi yutmadığıma şaşırıyorum. Neler yazılmıyor ki. Son günlerde transfer konum yine abartılmaya başlandı. Beni Avrupa'da göndermedikleri kulüp kalmadı. İngiltere'de beni transfer masalarına oturttular, imza attırttılar. Sonra beni İtalyan kulüpleriyle anlaştırdılar. Birkaç gün sonra Bayern Münih'in kalecisi yaptılar.''
Bütün bunlar olup transferi hakkında konuşmamayı tercih ettiğini anlatan Rüştü, "Belki inanmayanlar olacak ama bugün itibariyle seneye hangi kulüpte oynayacağımı ben bile bilmiyorum" dedi.
Ortega Fenerbahçe'ye yüklendi
Fenerbahçe'den problemli bir şekilde ayrılan Ortega, El Capital de Rosario gazetesine yaptığı açıklamada "Artık daha fazla yeşil sahalardan uzak kalmaya dayanamıyorum. FIFA, temmuz ayında durumumu karara bağlayacak. Bana gelen haberlerde, benim futbol hayatımı bitirmeye çalışan Fenerbahçe'ye yüklü bir ceza geleceği yönünde. Büyük bir olasılıkla River Plate formasını giyeceğim" dedi. (Spor Servisi)