'Hacıosmanoğlu geri vitese taktı'

'Hacıosmanoğlu geri vitese taktı'
'Hacıosmanoğlu geri vitese taktı'
Hakem Çağatay Şahan ve yardımcılarının soyunma odasında 4 saat mahsur kalması ve Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu'nun yaptığı açıklamaların yankısı sürüyor. Hacıosmanoğlu'na camia içinden sert eleştiriler gelirken, yerel basın da "Raconu bıraktı, geri vitese taktı" başlıklarıyla tepkisini dile getirdi.

TRABZON - Trabzonspor camiası, Kulüp Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nun maç sonu yaptığı tüm açıklamaları yalanlamasına tepki gösterdi.

Trabzonspor'un eski asbaşkanlarından Hayrettin Hacısalihoğlu, "Haklıyken haksız duruma düştü. Talihsiz, gereksiz ve hiçbir fayda sağlamayan açıklamalar. Hem kendine hem kulübe zarar verdi" ifadelerini kullandı.

Eski başkan Özkan Sümer ise "Yaşananlar İbrahim Hacıosmanoğlu'na özgü bir çılgınlık. Her şeyi düzmece, uydurmaca ve değiştirmece devam eden bir yapısı var. Bununla bir kısmı kandırdığı, yanılttığı gerçeği de var ama Trabzonspor'un gerçek durumunu görmeye engel olacak başka şeylere dikkat çekmeye çalışıyor" dedi.

"GERİ VİTESE TAKTI"

Hacıosmanoğlu'nun ilk gün söylediği sözleri yalanlamasına yerel basın da kayıtsız kalmadı. İlkhaber Gazetesi, "Raconu bıraktı, geri vitese taktı. Önceki gün esip gürleyen başkan, dün her şeyi inkar etti. Hakemlerin stadyumdan çıkışına izin vermeyen ve açıklamalarıyla ülkeli ayağa kaldıran Hacısmanoğlu, ceza alacağını anlayınca kameralar önünde konuştuklarını bile yalanladı" ifadelerini kullandı.

Kuzey Ekspres Gazetesi, "Yapma be başkan! Hem alıkoyma eylemini, hem de o eylemi sonlandıran telefonun Erdoğan'dan geldiğini söylemesini inkar etti. Sabah söylediklerini akşam inkar etti. Çelişki dolu bu durum. Başkan gelişmelerden, kulübün borcundan, saha sonuçlarından, para sorunlarından çok bunaldı, bu yüzden kendisiyle çelişen açıklamalar yapıyor olabilir" yorumunda bulundu.

Günebakış Gazetesi ise "Hepsinden geri adım attı. Eylemine ve söylemine yönelik tepkiler Hacıosmanoğlu'nu zor durumda bıraktı" başlıklarıyla gelişmeleri okuyucularına aktardı. Ömür AVCI (DHA)