Hacıosmanoğlu krize el koydu

Hacıosmanoğlu krize el koydu
Hacıosmanoğlu krize el koydu
Süper Lig'de üst üste iki yenilgi alan Trabzonspor'da Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu, Konyaspor maçı öncesi Sportif Direktör Süleyman Hurma ve teknik dirtektör Şota Arveladze ile toplantı bir araya geldi.

TRABZON - İstanbul 'dan Pazartesi günü Trabzon'a gelen İbrahim Hacıosmanoğlu, bordo-mavili takımın yaptığı antrenmanı takip etti. Hacıosmanoğlu'nun, idman sonrası Sportif Direktör Süleyman Hurma ve teknik patron Şota Arveladze ile takımdaki çöküşün sebeplerini masaya yatırdığı öğrenildi.

ÇIKIŞA GEÇİLMESİNİ İSTEDİ

Hacıosmanoğlu'nun toplantıda, Torku Konyaspor maçıyla yeniden çıkışa geçilmesi ve zirve grubundan kopulmaması için tüm imkanların seferber edilmesini istediği belirtildi. Cuma akşamı oynanacak Konyaspor maçına kadar Trabzon'a kalarak takımına moral verecek olan Başkan Hacıosmanoğlu'nun, yönetimin Trabzon kanadıyla toplantı yapabileceği bildirildi.

HURMA: ŞİMDİ DESTEK ZAMANI

Sportif direktör Süleyman Hurma ise deplasmanda 3-1 mağlup oldukları Osmanlıspor müsabakasının artık geride kaldığını belirtirken, şunları söyledi:
"İyi bir takım kurduğumuza inanıyorum. Zirve yarışında yer alacağımızı söyledik ve oradayız. Henüz kaybedilmiş hiçbir şey yok. Osmanlıspor maçı bir yol kazasıydı. Bunlar gelecekte de olabilir. Önemli olan bu durumu el birliği içinde atlatabilmek. Herkes eleştirisini yaptı. Şimdi birlik olma zamanı."

TARAFTAR'DAN MESAJ: BAŞINIZI EĞMEYİN

Bu arada Trabzonspor taraftarları, sosyal medyada yayınladıkları mesajlarla futbolculara moral vermeye başladı. Osmanlıspor maçı sonrasında teknik direktör Şota Arveladze, defans oyuncusu Mustafa Yumlu ve forvet Oscar Cardozo'nun üzüntülü fotoğraflarıyla bir kolaj hazırlayan taraftarlar, "Üzülmek yok! Taraftar sizinle" mesajıyla oyunculara moral verdi. Ömür AVCI (DHA)