Hacıosmanoğlu Trabzon'da coşkuyla karşılandı

Hacıosmanoğlu Trabzon'da coşkuyla karşılandı
Hacıosmanoğlu Trabzon'da coşkuyla karşılandı
Fenerbahçe ile Şükrü Saracoğlu Stadı'nda oynanan maçın ardından yaşanan olaylardan sonra ilk kez Trabzon'a gelen Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, havalimanında taraftarlarca coşkuyla karşılandı.

TRABZON -  Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Fenerbahçe maçının ardından Trabzona döndü ve havalimanında gazetecilerin sorularını yanıtladı.  Burada yaptığı açıkalmada taraftarların haklarını aramak için TFF binasına yürüdüğünü belirten Hacıosmanoğlu, "Bu konuyla ilgili değerlendirilecek bir şey yok. Trabzonspor'un emeğini çalanlar çok yürüyüş yaptı İstanbul 'da. Emeği çalınanların da yürüme zamanı geldiği için onlar da yürüyorlar. Onlar haklarını elbette ki arayacaklar. Bu takımın varlık sebebi onlar. Biz de yönetim olarak yapmamız gerekenleri yapıyoruz. Bir ufak ihtar olarak algılarsalar onu, bundan sonraki gelişecek olaylar için onlara daha faydalı olur diye düşüyorum" dedi. 

"BAYRAMDAN SONRA HAREKETLENME YAŞAYACAĞIZ" 

Hacıosmanoğlu, görev geldikleri günden itibaren şike süreciyle ilgili çalışma halinde olduklarını da vurgulayarak, "Biz geldikten sonraki şike olayındaki gelişmeleri herkes açık ve net bir şekilde görüyor. Yolun sonudur bu. Yolun sonunda da kararı haklı olan taraftan yana vermeye onlar da ikna olacaklar. Birçoğu da ikna olmuş vaziyette. UEFA'dan sonra FIFA'nın da olduğunu, orada da görüşmelerimizin olduğunu, takımlardan sonra ülkenin de çok zor durumda kalacağını defalarca söyledik. Bugün bayram bunları konuşmaya da gerek yok. Bayramdan sonra daha büyük hareketlenmeler yaşayacağız" diye konuştu. 

"TAKIMIMIZIN PERFORMANSINDAN MEMNUNUZ" 

Hacıosmanoğlu, takımın 20 günde 6 maç oynayacağının hatırlatılması üzerine ise şöyle konuştu: 

"Köklü değişim ve yeniden yapılanmaya ihtiyacı vardı takımın. Biz hala değişimdeyiz. Değişim tamamlandıktan sonra yeniden yapılanmaya geçeceğiz. Ondan sonra özlenen Trabzonspor'u daha iyi seyredeceğiz. Geçen seneki kadroya 2-3 takviye yaptık onunla devam ediyoruz. Ama ona rağmen arkadaşlarımızdan memnunuz. Mevcut arkadaşlarımızın motivasyonunu yükseltip en yüksek verimi almaya çalışıyoruz. Zor şartlarda, olduğumuz yerden her ne kadar memnun olmasak da, kötü bir yerde değiliz. İnşallah daha iyi yerde olacağız."
 

"KADIKÖY FATİHİ TRABZON'A HOŞ GELDİN" 

Açıklamasının ardından Havalimanı'ndan çıkmak isteyen Hacıosmanoğlu'nun çevresi taraftarlar tarafından sarıldı. "Kadıköy fatihi Trabzon'a hoş geldin" ve "Dik dur eğilme taraftar seninle" sloganları ile karşılanan Hacıosmanoğlu, kendisini karşılayan taraftarlara teşekkür ederek, "Desteklerinize layık olmaya çalışacağım" dedi.