Hacıosmanoğlu yeni hocayı açıkladı

Hacıosmanoğlu yeni hocayı açıkladı
Hacıosmanoğlu yeni hocayı açıkladı
Trabzonspor'da teknik direktör sorunu çözüldü. Başkan Hacıosmanoğlu, Cezayir Milli Takımı'nın başında bulunan Halilhodzic'in, Dünya Kupası'nın ardından takımın başına geçeğini duyurdu.

İbrahim Hacıosmanoğlu, TRT Spor ’da yayınlanan ‘Kupa Anatomi’ programına telefonla bağlanıp Boşnak çalıştırıcı Vahid Halilhodzic’le anlaştıklarını söyledi.

Hacıosmanoğlu hakkında suç duyurusu


Trabzonspor Başkanı, Cezayir Milli Takımı’nın başında olan ve bir dönem Karadeniz ekibini çalıştıran tecrübeli teknik adamın, 2014 Dünya Kupası’nın ardından yeni sezonda takımın başına geçeceğini açıkladı.

MALOUDA YOLCU

Öte yandan Halilhodzic kendi gelmeden mesajları geldi. Deneyimli hocanın, yöneticiler ve kendisi ile paylaştığı düşünceleri anlatan Başkan Hacıosmanoğlu, “Vahid hoca takımda savaşmayan oyuncu asla istemiyor. Savaşacak ve sahada terinin son damlasına kadar mücadele edecek futbolcu istiyor. Bu konuda kesin kararlı ve bizden tek isteği bu. Biz de gelecek sezon savaşan bir takım oluşturmaya çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

Yönetim, Halilhodzic’in bu sözleri üzerine kadroyu Boşnak hocanın istediği hale getirmek için çalışmalara başladı. Yaşlı ve sahada mücadeleden kaçan oyuncuları gözden çıkaran yönetim, gönderilecekler listesinin ilk sırasına Fransız yıldız Florent Malouda’yı yazdı. (Sampiy10.com)

Adrian 3.2 milkyon euroya gitti