Hacıosmanoğlu'na istifa çağrısı

Hacıosmanoğlu'na istifa çağrısı
Hacıosmanoğlu'na istifa çağrısı
Trabzonspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Sebahattin Çakıroğlu, hem Trabzon valisinin hem de Kulüp Başkanı Hacıosmanoğlu'nun istifa etmesi gerektiğini söyledi.

TRABZON - Sebahattin Çakıroğlu, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, takım kaptanı Onur Recep Kıvrak ile taraftarların stat çevresinden ayrılması için görüştüğünü belirterek, "Biz Trabzonluyuz, vatan haini değiliz. Basın mensupları olarak dışarıda gezerken binaların üzerindeki keskin nişancıları çektiniz mi, hiç sanmıyorum. Polis müdürüne ben söyledim, zorla aşağı indiler. Bu insanları çıldırtan budur" dedi.

Trabzon'da kimsenin polis arabası yakmadığını ifade eden Çakıroğlu, "Ama mani olamadığımız olaylar oldu. Bir Volkan 25 bin kişiyi bu hale getirdi. Sadece ona mı yüklenelim, hayır stat gerilmiş. Verdiği beyanatlarla Trabzon halkını neredeyse hain ilan edip, çatılara keskin nişancı çıkartan Vali derhal istifa etmelidir. O valiyi gelip iki gün sonra onur üyesi yapan İbrahim Hacıosmanoğlu bu gece istifa etmelidir" diye konuştu. (AA)