Hacıosmanoğlu'na tepki: Yandık vallah!

Hacıosmanoğlu'na tepki: Yandık vallah!
Hacıosmanoğlu'na tepki: Yandık vallah!
Trabzonspor'da bütçeyi zorlayacak bonservis ve yıllık ücretlerin telaffuz edilmesi camianın tepkisini çekti. Yerel basından ise Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu'na, "Dur artık Başkan" uyarısı geldi.

TRABZON - Bordo-mavililerde 300 milyon TL'ye yaklaşan borca rağmen Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu'nun, 10 milyon Euro 'ya varan bonservis bedelleriyle oyuncu almak istemesi camiadan tepki gördü. Ozan Tufan, Şener Özbayraklı, De Jong, Aytaç Kara gibi isimlere önerilen yüksek transfer ücretleriyle kulübün daha büyük borç batağına sürükleneceğini ileri süren yerel basın da, camianın bu konudaki tepkisini vurgu yapıyor.

Ersun Yanal'dan Tolgay Arslan'a sert sözler


"DUR ARTIK BAŞKAN"

Karadeniz'in Sesi Gazetesi, "Dur artık başkan! Kulübün borcunu ödenemeyecek rakamlara ulaştırmasına rağmen transfere milyonlar harcamaya devam ettiği gibi gaflarıyla da kulübün itibarına zarar veren Başkan büyük tepki çekiyor" sözlerine yer verdi. İşadamlarından hibe ve borç aldığını açıklayan Başkan Hacıosmanoğlu'na seslenen gazete, "Hibe ise eyvallah, borç ise yandık vallah! Yönetime çağrımızdır. Kulübe maddi yardımda bulunanları açıklayan, kamuoyu aydınlansın" ifadelerini kullandı.

Günebakış Gazetesi ise "Çılgın teklif. 7.5 milyon Euro, Soner, Mustafa ve Zeki.. Yanal istiyor, Başkan Hacıosmanoğlu, Ozan ve Şener için ekonomiyi uçuruma getiriyor" yorumunda bulundu. Ömür AVCI (DHA)

Trabzonspor'a bir kötü haber daha