Hacıosmanoğlu'ndan Akçay'a tam yetki

Hacıosmanoğlu'ndan Akçay'a tam yetki
Hacıosmanoğlu'ndan Akçay'a tam yetki
Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, teknik direktör Mustafa Akçay'a "Sonuna kadar arkandayız" dedi.

DHA - İbrahim Hacıosmanoğlu ile teknik direktör Mustafa Akçay, dün tesislerde geniş kapsamlı bir toplantı yaptı. Başkan Hacıosmanoğlu, toplantıda Akçay'a, "Sonuna kadar arkandayız, yapmak istediğin her şeyde de arkanda olacağız. Trabzonspor 'un çıkarlarını herkesten iyi savunacağın konusunda sana güvenimiz tam" ifadelerini kullandı.

Hacıosmanoğlu Trabzon'da coşkuyla karşılandı


Tecrübeli teknik adam, başkanın bu sözlerine teşekkür ederek, "Tek amacımız Trabzonspor'u daha iyi noktalara getirmek. Bu manada bana verdiğiniz destek çok önemli. Her türlü derdimize bundan önce olduğu gibi bundan sonra da koşacağınızdan şüphemiz yok" yanıtını verdi. Bayramlaşma töreninde de oldukça samimi bir görüntü vereh ikili, bordo mavili camiaya her şeyin yolunda gittiği mesajını verdi.

"SADECE SİVASSPOR MAÇINI DÜŞÜNÜN"

Trabzonspor Teknik Direktörü Mustafa Akçay, akılları daha çok gelecek hafta içerisinde oynanacak olan Legia Varşova maçında olan futbolcularını uyardı. Oyuncularından sadece hafta sonunda oynanacak olan Sivasspor maçına odaklanmalarını isteyen tecrübeli teknik adam, 20 günde oynayacakları 6 maçta tüm futbolcularına şans verebileceğini söyledi. Bordo - mavili takımda Colman ve Soner'in tedavisinin tüm hızıyla sürdüğü belirtilirken, milli takım kamplarına giden futbolcuların hiçbir sakatlık yaşamadan geri dönmesi ise teknik heyeti sevindirdi.

JANKO TAKIMA UYUM SAĞLIYOR

Uzun bir sakatlık döneminin ardından iyileşme sürecini tamamlayan Avusturyalı futbolcu Marc Janko'nun, ülkesinin formasını giydiği son milli maçta 90 dakika sahada kalması teknik heyeti sevindirdi. Bu futbolcunun maç eksiğinin gidermesinin takıma avantaj sağlayacağını belirten Akçay, Janko'dan faydalanmak istediklerini söyledi. Bu arada teknik direktör Mustafa Akçay'ın 6 yabancı sınırlaması nedeniyle dış saha maçlarında Colman'ı, iç saha maçlarında ise Janko'yu 18 kişilik kadroya alması bekleniyor. Akçay, Zokora, Malouda, Henrique Adrian ve Bosingwa'dan ise vaz geçmeyi düşünmüyor.

TFF önünde Trabzonspor eylemi